Gösterişli ve Yepyeni Tığ İşi Oya Modelleri

Detaylarına hayran kalacağınız en güzel tığ işi oya modellerini sizler için bir araya getirirken kolay yapılıyor olmasına özen gösterdik. Farklı tasarım ile de dikkat çeken tığ işi oya modellerini havlu ve tülbent kenarlarını uygulayabilirsiniz. İğne gibi görünen tığ işi oya modelleri el emeğinin yoğun olduğu ürünler arasında yer almaktadır. Sizler de çok tercih edilen tığ işi oya modellerini yaparak çeyizlerinize yerlerine alabilirsiniz. El emeği göz nuru tığ modellerini farklı detaylar ekleyerek de süsleyebilirsiniz. Çok kolay yapılan tığ modellerini yeni başlayan hanımlar da hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Gösterişli tığ oyası modellerini pul detayları ve boncuk detayları ile süsleyerek harika görünen tığ işi oya modelleri yapabilirsiniz. Sizler de maddi gelir elde etmek için tığ oyalarını yaparak satışa sunabilirsiniz. Hadi birlikte detaylı şekilde tığ oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Renkli Tığ İşi Oya Örnekleri

Siyah tülbent kenarına yapılan renkli tığ işi oya modelini sizler için bir araya getirdik. Kadınların el emeği göz nuru hazırladığı tığ oyaları gösterişli olması ile çeyizlerinize çok yakışacak.

Renkli yazma kenarına yapılan aynı renklerde tığ modelini sizlerde boncuk ve çiçek detayları ile süsleyerek tercih edebilirsiniz. Çok pratik olan tığ modellerini yeni başlayan başlayan kadınlara yapabilirsiniz.

@aytenbakar Instagram hesabından en güzel ve kolay olan tığ oyalarını sipariş oluşturabilirsiniz. Renkli yapılan tığ modelleri gösterişli hanımların beğenisine sunuyoruz.

Havlu ve tülbent kenarına yapılan gösterişli tığ işi oya modeli renkli olması ile dikkat çekiyor. Çok kolay olan tığ oyalarını hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Boncuk detayları eklenen tığ modelini renkli iplikler ile çok şık görünmektedir. Gösterişli tığ işi oya modeli yapımı kolay olması ile yeni başlayan kadınlara sunuyoruz.

Ev hanımlarının en çok başında gördüğümüz tıp oyası oldukça çok tercih ediliyor. Sadelikten yana olanlara en yeni tığ işi oya modelini sunuyoruz.

Çeyizlerinize çok yakışacak olan tığ işi oya modelini değerli çeyiz sandıkları oluşturmak için yapabileceğiniz gibi hediyelik olarak yapabilirsiniz.

Renkli yazma kenarına renkli tığ işi oya modelini sizlerde pırpır modeli yaparak harika görünen modelleri yapabilirsiniz.

Kırmızı tek renk tülbent kenarına nazar boncuklu tığ modelini yaparak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Beyaz alt tonlu tülbent kenarına cıvıl cıvıl yapılan tığ modelini yaparak gösterişli modeli yapabilirsiniz. Kolay yapılan tığ modeli yeni başlayanlara hitap ediyor.

Altın günlerine en şık görünen tığ işi oya modelini yaparak sizler de el emeği göz nuru ürünler ile hamaratlığınızı ortaya koyabilirsiniz. Zor yapılan tığ oyası detayları ile dikkat çekmeye devam ediyor. El emeği ürünler başınız da çok güzel görünecek.

Motifli tığ işi oyalar hem tülbent hem yazma kenarına yaparak harika görünen modeli yapabilirsiniz. Renkli iki renk yapılan tığ oyasını tek renkte yapabilirsiniz.

Kırmızı ve mor renklerin yer aldığı tığ oyası detayları ile sizlerin beğenisine sunuyoruz. En yeni plan tığ modeli ile en trend çeyizler hazırlayabilirsiniz.

Çok Güzel Tığ İşi Oya Modelleri