Göz Alıcı Çiçekli İğne Oyası Modelleri

Son zamanların en gözde iğne oyası modellerini sizler için bir araya getirdik. Kadınların en çok tercih ettiği birbirinden güzel iğne oyalarının yapımı en kolay olanları seçerken sizleri düşündük. Yenihobi.com olarak çeyizlerinize çok yakışacak olan iğne oyası modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Örnekleri

En güzel iğne oyası modelini yeni başlayan hanımlarda yapabilirsiniz. Kullanılan iplik iğne oyalarının duruşunu çok etkiler.  Siyah ve kırmızı iğne oyası modellerini en güzel şekilde süsleyebilirsiniz.

Çok kullanışlı olan iğne oyalarını detayları ile süsleyebilirsiniz.

Farklı model arayanlara daha önce hiç bir yerde görmediğiniz iğne oyası modelini sunuyoruz. Yapımı basit olan iğne oyalarını sizlerde yapabilirsiniz.

Yapım aşaması basit olan iğne oyalarını sizlerde en güzel şekilde yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

Dilediğiniz renklerde hazırlayacağız iğne oyası modeli oldukça kolay yapılmaktadır. Sadelikten yana olanlar en yeni iğne oyası modelini öneriyoruz.

Çok güzel görünen iğne oyalarını çeyizleriniz için yapabilirsiniz.

Detaylarıyla görenleri hayran bırakan başörtüsü oldukça şık görünmektedir.

Farklı model arayanlara en yeni iğne oyası modelini sunuyoruz. Sizlerde en güzel iğne oyalarını yapabilirsiniz.

Kullanışlı iğne oyası modelleri en çok satan modeller arasında yer almaktadır. Detayları ile zevkinize göre iğne oyası modellerini süsleyebilirsiniz. Başörtü kenarlarına kibar iğne oyası modelleri oldukça çok yakışıyor.

Hardal sarısı tülbent kenarını sizlerde beyaz ve hardal sarısı yapılan iğne oyası modellerini yapabilirsiniz.

Çıtı pıtı iğne oyası modellerini sizlerde hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Kolay yapılan iğne oyalarını sizlerde basit şekilde yapabilirsiniz.

Gri yazma kenarına sizlerde mavi iğne oyasını yapabilirsiniz. Yeni başlayanlara en güzel iğne oyalarını yapabilirsiniz.

Motifli iğne oyalarını sizlerde ayrı şekilde hazırlayarak daha sonra yazma ve havlu kenarları ile birleştirebilirsiniz.

Çiçekli iğne oyası modelleri boncuk detayları ile süsleyebilirsiniz. Yapım aşamasını sunmuş olduğumuz iğne oyaları oldukça güzel görünmektedir.

Siyah tülbent kenarına kenarına sizlerde motifli iğne oyası modellerini yapabilirsiniz. İğne oyası modelleri yapılışında yaprak yapımı en kolay olanıdır.

Tek renk yazma kenarına sizlerde dağ model iğne oyalarını yapabilirsiniz. Basit olan iğne oyası modelini sizlerde yapabilirsiniz.

Beyaz yazma kenarına sizlerde en güzel iğne oyası modellerini yapabilirsiniz.  Püsküllü iğne oyaları oldukça dikkat çekmeye devam ediyor.

Kırmızı yazma kenarına papatya desenli iğne oyası modeli çok yakıştı.  En güzel iğne oyası modellerini farklı şekilde yaparak maddi gelir elde etmek için satabilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımlara en yeni iğne oyası modelini sunuyoruz. Değişik iğne oyası modeli arayanlar görsel de yer alan iğne oyası modeli tam size göre.

Mor yazma kenarına yapılan basit iğne oyası modelini sizlere sunuyoruz. Sizlerde çeyizlerinize en güzel iğne oyalarını yapabilirsiniz. Detaylarını süsleyerek iğne oyalarını yapabilirsiniz.

Farklı model arayanlara en güzel iğne oyası modelini sunuyoruz. Sizlerde süslü iğne oyası modellerini en güzel şekilde yapabilirsiniz.

Ağır iğne oyası modelini hamarat hanımların beğenisine sunuyoruz. Gala çiçeği iğne oyaları en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Çiçekli İğne Oyası Modelleri

Kibar İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Ayşenin İğne Oyaları (Youtube)

Videoda yer alan iğne oyası modeli gösterişli görüntüsü ile özel günlerinizde sizlere eşlik edecektir. En güzel iğne oyalarını sizlerde detayları ile süsleyerek tercih edebilirsiniz. Hem günlük hemde özel günleriniz için uygun olan iğne oyası modeli çok yakışacak. Instagram’da beğeni rekoru kıran iğne oyalarını en güzel şekilde hazırlayarak sayfalarınıza ekleyebilirsiniz. Detaylarını videoyu izleyerek harika şekilde yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Diğer tığ oyaları, örgü modelleri, dantel modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.