Göz Alıcı İncili Çiçekli İğne Oyası Modeli ve Anlatımı

Göz alıcı incili çiçekli modelimizi görünce bu kadar şık bir oyayı daha önce hiç bir yerde görmedik diyeceğiniz harika bir  model ile karşınızdayız. Küçük incilerle süslenmiş modeli örmek için sabırsızlandığınızı biliyoruz.

Gösterişli iğne oyasının nasıl yapıldığını merak edenlere aşağıda yayınladığımız videoyu mutlaka izlemesini tavsiye ederiz.

Modeli namaz örtülerinde yazmalarınızda havlu kenarlarınızda kullanabilirsiniz. Özellikle çeyiz ve bohçalarınız için kullanılması gereken modelin açık renk yazmalarda daha şık durduğunu söyleyebiliriz.

Modelin yaprak kısmını tamamladıktan sonra üst sıraya üçlü incili çiçekleri hazırlıyorsunuz. Bu model ile öreceğiniz oyaları iyi günlerde kullanmanız tavsiye ederiz.

Ayşenin iğne oyaları’na youtube kanalı için hazırlamış olduğu videoya teşekkür ederiz. Destek olmak amaçlı kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.