Göz Alıcı Mavi ve Pembe Tığ İşi Oya Modelleri

Göz alıcı mavi ve pembe tığ işi oya modellerimizi gördünüz mü? En çok tercih edilen iki renk bir arada. Bu tığ işi oya modelleri bir harika. Siz tarz sahibi hanımlar için birbirinden güzel bu göz alıcı mavi ve pembe tığ işi oya modellerini derledik. Sizin de çok seveceğinize emin olduğumuz bu modellere gelin bir de beraber göz atalım. Ne dersiniz?

En Tatlı İki Renk Bir Arada Mavi ve Pembe Tığ İşi Oya Modelleri

Pembe renkli yazmaya elbette pembe renkli tığ işi oya modeli hiç şüphesiz ki çok yakışacaktır. Bunda hemfikiriz. Ama buna bir de boncuk detayı eklersek nasıl da şık olacağını tahmin etmek zor değil. Görselde gördüğümüz bu pembe tığ işi modeli gerçekten de çok zarif ve birbirleriyle uyumu bir harika.

En çok seveceğiniz bu tığ işi oya modelini. Mavi yazmalarınızda da gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Mavi yazmalarınıza mavi tığ işi oya modeli çok yakışmaz mı? Bence çok yakışır Hele ki yukarıda gördüğümüz lale modeli ise çok da zarif durur.

Pembe yazmaya pembe tığ işi oya modeli gerçekten çok yakışıyor. Ve az öncede dediğimiz gibi kullanılan boncuk detayları bu tığ işi modelini daha da bir güzel yapıyor. Sizce de öyle değil mi?

İşte gelinlerin vazgeçilmezi o renk ve o tığ işi oya modeli. Gerçekten gelinler işini iyi biliyor. Nasıl da şahane ve dikkatleri üzerine çeken bir tığ işi örneği değil mi? Hanımlar siz de bu tığ işi örneğini yapmaya ne dersiniz?

Bu mavi yazmaya mavi tığ işi modeli nasıl da kibar ve zarif durmuş değil mi? Hanımlar muhakkak yoksa bile şimdi mavi yazmanız ve mavi tığ işi oya modeliniz olmalı.

Vazgeçemeyeceğiniz Pembe ve Mavi Tığ İşi Oya Modeli

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.