Göz Alıcı Papatya Battaniye Yelek Şal Atkı Örgü Modeli

Zarifliği ile göz alıcı, bir çok örgü modelinde kolaylıkla kullanabileceğiniz, örmek istediğiniz her şeyi göz açıp kapatana kadar örebileceğiniz kolaylıkta papatya modelini örmeye başlamaya ne dersiniz?

blank

Papatya modelini, hırkalarda yeleklerde bebek örgülerinde ve battaniyelerinde kullanabilirsiniz. Genel olarak zincir ve dolguyla öreceğiniz modelin, en güzel yanı kalın ipler ile ördüğünüzde kışlık, ince ipler ile ördüğünüzde yazlık olarak kullanabilirsiniz.

Kare şeklinde bebek battaniyesi örmek istiyorsanız, yüz cm uzunluğunda örmelisiniz. Modele soft renkler çok yakışmaktadır. pudra pembesi, gri gibi renkler çok hoş durmaktadır.

Papatya modeli ile öreceğiniz yeleklerin, hırkaların kenarlarına değişik modellerde oya örebilirsiniz. Modeli yelek olarak kullanacaksanız, yakasına düğme yerine ponponlu ip hazırlayabilirsiniz.

Örgüye yeni başlayanların rahatlıkla örebileceği bir modeldir. Modelin detaylı anlatımı için aşağıdaki videoyu izlemeyi unutmayınız. Hepinize kolay gelsin.

Güzel ve samimi anlatımı için Crochet örgü  dünyası’ nın youtube kanalına teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın