Göz Alıcı ve İddialı Tığ İşi Oya Modelleri

Göz alıcı ve iddialı tığ işi oya modelleri ile karşınızdayız. Başörtüsüne ve havlu kenarına yakışan birçok tığ oyası modeli seçtik. Bu tığ oyalarına bayılacaksınız. Bu modelleri hem hobi olarak hem de kazanç elde etmek için yapabilirsiniz. Birçok hanım tığ işi oya modeli yaparak para kazanıyor. Siz de bunlardan biri olabilirsiniz. Harcadığınız zamana ve emeğe göre bu tığ oyalarının fiyatlarını belirleyebilirsiniz. Haydi hanımlar bu tığ işi oya modellerine bir göz atalım ne dersiniz?

En İddialı Tığ İşi Oya Modeli

Başörtüsü kenarına bu tığ işi oya modeli çok yakışmış. Krem renkli yazmalara en çok yakışan şeylerden biri renkli tığ işi oya modelleri. Siz de bu modeli gönül rahatlığıyla deneyebilirsiniz.

Mavi rengine tercih etmenizi önerdiğim bir tığ işi oya modeli de nazar boncuklu tığ işi oya modelidir. Bu tığ işi örneğini mutlaka siz de tercih etmelisiniz.

Pembe rengine en yakışan tığ işi oya modeli nedir derseniz elbette çiçek derim. Görselde de gördüğünüz küçük çiçekli tığ işi oya modeli çok zarif durmuyor mu? Herkesin beğendiği bu tığ işi oya modeli kaçmaz hanımlar.

Pembe başörtüsü  kenarına bu tığ işi oya modelini siz de deneyebilirsiniz. Biz bu oya modelini çok sevdik. Sizin de beğeneceğinizi düşündüğümüz bu tığ oyasının yapılışı da çok kolay. Hemen hemen herkesin yapabileceği tığ oyasını sizler de yapabilirsiniz. İnternet veya YouTube’dan yapılışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Siyah başörtüsü kenarına tığ işi oya modeli çok yakışmış. Bu tığ oyasını havlu kenarına da yapabilirsiniz. Havlu kenarında da oldukça şık duran bu tığ oyasını uyumlu renklerle tercih etmenizi öneririz.

En Çok Sipariş Alan Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.