İğne Oyası Fular Modelleri

Göz Kamaştıran İğne Oyası Fular Modelleri

Kadın boyun atkısı olarak kullanılan, ipek ve ince kumaş ile yapılan ve iğne oyası ile süslenen fular modellerini buradan inceleyebilirsiniz.

Kadınların boyut atkısı ve bazen aksesuar olarak kullandıkları fularlar genellikle ipek ve ince kumaşlarla yapılıyor. Kenarları ise farklı el işlemeler ile süslenen fularlar göz kamaştırıyor. Yazımızda olduğu gibi iğne oyası fular modellerinde kullanıldığında daha şık modeller elde edilebiliyor. Kendi fularını kendileri süslemek isteyenler iğne oyası ile oyalar yaparak fularların kenarlarına dikiliyorlar. Hal böyle olunca da çok güzel modeller karşımıza çıkıyor.

Fular yapımında özellikle geniş oyalar kullanılıyor. Fularda kullanılan iğne oyaları bazen takı olarak da kullanılabiliyor. Örneğin geniş oyaları kolye veya küpe olarak kullanan kişiler var. Yazımızdaki iğne oyaları sadece fularda kullanılan örneklere yer verdik. Oyaların hepsi geniş ve ağır oyalardır.

İğne Oyası Fularlar Her Yerde Kullanılabilir

Düğünlerde, özel günlerde veya günlük hayatta boyun atkısı seçerken kenarını kendi ellerinizle süslediğiniz fularları neden kullanmayasınız ki? Bunun için tuhafiyelerden fularlar alıp sonrasında geniş iğne oyalarının yapımını öğrenerek fulara dikebilirsiniz. Yaptığınız fular modelini eminiz ki çevrenizdeki insanlar çok beğenecekler.

Aşağıdaki galeride birbirinden güzel fular modelleri bulunuyor. igneoyalarim_beysayil Instagram sayfasına ait olan modellerin hepsi şık. Eğer ben iğne oyasından anlamam etmem diyorsanız Instagram sayfasına gidip mesajlar kısmından iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.

İğne Oyası Fular Modelleri

Ağır fular oyası

Çeyizlik fular oyası

Çiçekli fular modeli

Çiçekli fular oyaları

Çiçekli fular oyası

El yapımı fular oyası

En güzel fular oyası

Fiyonklu fular oyası

Fular oyası örneği

Fular ve kolye oyası

Geniş fular oyası

Geniş kahverengi iğne oyası

Geniş oyalı fular

İğne oyası fulat atkısı

İğne oyası fular tasarımı

İğne oyası kular fular

Kahverengi fular oyası

Kırmızı fular oyası

Kırmızı iğne oyası fular modeli

Mavi çiçekli fular oyası

Mavi fular oyası örneği

Mavi fular oyası

Modern fular oyası

Mor fular oyası

Motifli fular oyası

Nişan bohçası fular modeli

Turuncu fular oyası

Siyah fular oyası

Sarı fular oyası

Rengarenk fular oyası

Pembe iğne oyası fular modeli

Pembe fular oyası

Yeni fular örneği

Yeni fular oyası modeli

Yeşil fular oyası

Yeşil geniş oya

Yeşil iğne oyası modeli

Yuvarlak fular oyası

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

“Göz Kamaştıran İğne Oyası Fular Modelleri” üzerine 6 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir