Göz Kamaştıran Tığ İşi Oya Modelleri

Göz kamaştıran tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. En yeni modelleri ve en kaliteli malzemelerle yapılan tığ işi oya modellerini sizler için derledik. Bu tığ oyaları oldukça şahane görünüyor. Bu da yapan kişinin tercih ettiği kaliteli malzemelerden ve işçiliğinden kaynaklı. Sizler de bu şekilde seçimler yaparak aynı ihtişamlı görüntüyü elde edebilirsiniz. Şimdi dilerseniz göz kamaştıran tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Oldukça Harika Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz şahane tığ işi oya modelini biz çok sevdik. Sadece kahverengi ve beyaz rengi ile oluşturulan bu tığ oyası çok güzel görünüyor. Beyaz başörtüsü veya havlu kenarında sizlerin de tercihi bu tığ işi oya modelinden yana olabilir.

Yeşil, pembe ve yeşil renginin muhteşem uyumuyla oluşturulan bir tığ işi oya modeli ile karşı karşıyayız. Görselde gördüğünüz tığ işi oya modelini başörtüsüne uygun dilediğiniz renkte tercih edebilirsiniz. Üstelik bu tığ oyasının yapılışı çok kolay. İnternet veya YouTube’dan tığ işi oya modeli hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kırmızı ve beyaz renklerle yapılmış şahane tığ işi oya modeli ile sizlerleyiz. Bu tığ oyasını daha da şık bir hale getirmek için boncukları tercih edebilirsiniz. Boncuklar başörtüsü veya havlu kenarına daha bir şıklık katacaktır. Sizler de seçiminizi bu tığ işi boncuklu oya modelinden yana yapabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz muhteşem tığ işi oya modelini hobi olarak yapabileceğiniz gibi kazanç elde etmek için de yapabilirsiniz. Birçok hanım tığ işi oya modeli yaparak para kazanıyor ve ev ekonomisine destek oluyor.

Beyaz başörtüsü kenarına beyaz tığ işi oya modeli yapabilir ve bu modeli boncuklarla daha şık hale getirebilirsiniz. Haydi hanımlar bu şahane tığ işi oya modelinin örneğini çıkarmaya ne dersiniz?

Çok Sipariş Alan Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.