Gözleri Üzerinize Çekecek Gelinin Annesi Saç Modelleri

saç modelleri

Sizler için bu yazımızda düğün günü tüm gözleri üzerinize çekecek birbirinden şık gelin annesi saç modellerini derledik. Düğün öncesi kargaşa sadece müstakbel yeni evlileri değil, ebeveynlerini ve hatta bazı misafirleri de etkiliyor. Gelinin annesi, etkinliğin kilit isimlerinden biridir. Stilinizin en önemli anahtarı doğru karar verilmiş bir saç modeli olacaktır. O halde bu yazımız sizler için oldukça faydalı olacak. İşte sizler için hazırladığımız birbirinden güzel saç modelleri:

Yarı Toplanmış Dalgalı Kabarık Saç Modeli

saç modelleri

Eğer kızınız için oldukça şık bir görünüm istiyorsanız bu saç modeli oldukça yerinde bir karar olacaktır. Üstelik saçınızda kullanacağınız aksesuar ise sevimli ve zarif bir hava kazandıracak.

Kıvrılmış ve Üstü Kabarık Topuz Saç Modeli

hairstyle

Topuz saç modelleri düğün gecelerinin vazgeçilmez saç stillerinden bir tanesidir. Eğer kızınızın düğünü için zarif ve modern bir saç stili arıyorsanız modeldeki saç stili harika bir tercih olacak.

Kabarık ve Düşük Topuz Saç Modeli

saç modelleri

Kabarık saç modelleri düğün geceleri için vazgeçilmez bir saç stilidir. Modeldeki düşük fakat kabarık topuz saç modeli ile tüm gözler üzerinizde olacak.

İnce Bukleli ve Perçemli Topuz Saç Modeli

saç modelleri

İnce buklelerden oluşan topuz saç modeli ile oldukça zarif bir görünüm elde edeceksiniz. Bunun yanından yandan gelen bir parça perçem ile saç modelinizi daha modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Üstü Krepli Rulo Topuz ve Aksesuarlı Saç Modeli

saç modelleri

Tüm gece hareket etmeyi planlıyorsanız rulo topuz saç modeli harika bir tercih olacaktır. Bunun yanında bu saç modelinde aksesuar da kullanarak daha hoş ve zarif bir görünüm elde edebilirsiniz.

Gözleri Üzerinize Çekecek Birbirinden Şık Gelinin Annesi Saç Modelleri

saç modelleri saç modelleri saç modelleri saç modelleri

Çok Seveceğiniz En Şık Gelin Annesi Saç Modelleri

Yayınlayan

Burcu Toprak

Burcu Toprak, Kastamonu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Saç tasarımı ve günlük hobiler ile yakından ilgileniyor. Yenihobi.com'da sizler için saç tasarımı içerikleri hazırlıyor.