Gül dalında güzel iğne oyası yapılışı

Gül Dalında Güzel İğne Oyası

Gül dalında güzel iğne oyası modeli ile yazmalarda güller açacak. En yaratıcı iğne oyalarından biri olan gül dalında güzel oyası.

Güller dallarında güzel diye bir söz vardır. Fakat bu söz el işleri için söylenmemiş. En yaratıcı iğne oyası modellerinden biri olan güllü modeli görenler çok şaşırıyor. Bu iğne oyası modeli ile yazmalarda güller açacak. Farklı renk güllerle yapılan oya yazma kenarı için çekici bir modeldir. Züleyha’nın Tığ ve İğne Oyaları anlatımıyla şık oyayı herkes yapabilecek. Zamanla yeni oyalarla karşılaşmak mümkün. Kadınlar hayal güçleri ile yaptıkları oyaları paylaştıkça daha güzel modeller ortaya çıkıyor. Kırmızı güller, pembe güller, mavi güller ve beyaz güller şık görünecek.

Gül dalında güzel iğne oyası

Zamanla iğne oyasına eğilim artmış durumda. İnternetin yayılmasıyla beraber oya öğrenmekte hiç sıkıntı çekmeyen kadınlar artık oya yapmaya daha kolay başlayabiliyor. Yeni oyalar öğrenmek için anlatımlı iğne oyası videoları yeterli geliyor. Gün geçmiyor ki yeni bir modelle karşılaşalım. Gül dalında güzel oyasının güllerinin ve yapraklarının yapımı aşağıdaki videodadır.

Gül Dalında Güzel İğne Oyası Modeli Yapılışı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın