Güllü Yuvarlak Çeyizlik Tığ İşi Kırlent Modeli ve Anlatımı

Tığ işi ile oya havlu kenarı örmekten sıkılan hanımlar için hazırladığımız evinizin baş köşesinde sizin emeğinizi sizin zevkinizi yansıtacak çok şık kırlent yapımını öğrenmeye hazır mısınız?

Dekorasyonunuzu tamamlayacak evinizin havasını değiştirecek kırlent yapımının detaylarını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Koton ip ve 3 numara tığ ile örülen kırlentler evinize misafir gelen herkes tarafından fark edilip çok beğenilecektir. Rengarenk örebileceğiniz kırlentleri kullanacağınız odanın dekorasyonuna uygun renkler ile örersiniz odanızda eşsiz bir uyum sağlamış olacaksınız.

Yapımına orta kısmından başlanan kırlenti hazırlamak çok kolay. Eminizki bu kırlentlerden örmeye başlayınca eşinize dostunuza sevdiklerinize de hazırlamak isteyeceksiniz.

Gülümseten marifetler’e güzel model için teşekkür ederiz. Youtube kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.