Günlük Kullanıma Çok Yakışan Tığ İşi Oya Modelleri

Değerli hanımlar çok severek kullanacağınız son zamanların ve Instagram’ın en çok satan tığ işi oya modelini sizlere sunuyoruz. El emeği göz nuru hazırlanan tığ oyaları arasında en çok tercih edilen modelleri sizler için seçtik. Sizler de bu güzel modelleri yaparak çeyizlerinize en farklı ve en yeni modelleri ekleyebilirsiniz. Detaylarına hayran kalacağınız tığ işi oya modellerini boncuk ve çiçekler ekleyerek de süsleyebilirsiniz. Çeyizlerin gözdesi olan tığ işi oya modelleri özel ve günlük kullanımlarda en çok tercih edilenlerdendir. Hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Yeni öğrenenlerin hazırlanmış olduğu bu tığ işi oya modelleri pratik olmasıyla da dikkat çekiyor. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modelleri detaylı şekilde inceleyelim.

Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Sade ve şık model sevenlerin tercihi olan tığ oyası oldukça güzel görünüyor. Sizler de bu modeli pratik şekilde hazırlayıp bitirebilirsiniz.

Rengarenk iplikler ile hazırlanmış olan tığ işi oya modeli farklı model seven kadınların tercihleri arasında yer alıyor. Siz de bu modeli dilerseniz hemen yapabilir ve kısa sürede bitirebilirsiniz.

Tek renk tülbent kenarına hazırlanmış olan çiçekli tığ işi oya modeli en yeni ve en güzel modellerdendir. Kolay ilerleyen bu modeli sizler de detaylar ekleyerek hazırlayabilirsiniz.

Pırpır model hazırlanmış olan tığ işi oya modeli 3 adet Pırpır yapılarak tasarlanmıştır. Tülbent içindeki renklerden iplik seçilerek hazırlanmış olan bu model kaliteli ipliklerle yapılmış ve en yeni modellere sahip olunmuştur.

Pırpır Tığ İşi Oya Modelleri