Günlük ve Özel Günlere Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için hazırlanmış olan daha önce görmediğiniz kadar güzel olan tığ işi oya modellerini sizlerle buluşturuyoruz. Son zamanların en çok tercih edilen tığ oyaları görenleri kendine hayran bırakıyor. El emeği göz nuru hazırlanan tığ işi oya modeli çok pratik modeldir. Tarzınıza uygun hazırlayacağınız tığ oyalarını detaylar ekleyerek süsleyebilirsiniz. Çiçek ve boncuk detayları eklenen tığ oyaları en yeni modeldir. Sizler de bu harika modelleri detaylar ekleyerek daha güzel hale getirebilirsiniz. Yeni gelinlerin tercihi olan tığ işi oya modeli detayları ile sizlerin çok hoşuna gidecek. Hadi birlikte bu güzel tığ oyalarını detaylı şekilde göz atalım.

Kolay Tığ İşi Oya Örnekleri

Tek renk tülbent kenarına hazırlanmış olan tek renk ipliklerle tasarlanan tığ işi oya modeli son zamanların en çok tercih edilen en yeni ve en güzel modelidir.

Kırmızı yoğunluklu kullanılan tığ işi oya modeli pırpır model tığ oyaları arasında en çok tercih edilen modeldir. Bu harika modeli detaylar ekleyerek daha güzel hale getirebilirsiniz.

Çiçek yoğunluklu hazırlanan tığ işi oya modeli yaz aylarının vazgeçilmez renklerindendir. Sizler de bu harika modeli daha güzel hale getirebilir ve ortaya güzel modeller çıkartabilirsiniz.

Renkli model sevenlerin tercih ettiği kaliteli iplikler ile hazırlanan tığ oyalarını sizler de oldukça pratik şekilde hazırlayabilirsiniz.

Yeni öğrenen hanımların da yapabileceği kadar kolay olan bu model acemilerin en çok tercih ettiği modeldir. Kolay ilerleyen bu modeli sizler de yapabilirsiniz.

Sade ve şık hazırlanmış olan tığ oyalarını çeyizlerinize ekleyebileceğiniz harika bir modeldir çeyizlerinize sizler de bu güzel modeli hazırlayıp harika ürünleri bohçalar ekleyebilirsiniz.

Pırpır model hazırlanmış olan tığ işi oya modeli birleştirilerek hazırlanmış harika bir modeldir. Boncuk ekleyerek orta kısımlarını gösterişli hale getirebilirsiniz.

Yepyeni Tığ İşi Oya Modelleri