Güpürlü Yatak Örtüsü En Güzel Dantel Modelleri

Yenihobi.com  olarak sizler için en güzel dantel modellerini özenle seçtik. Kolay yapılan dantel modelleri güpürlü görüntüsü ile çok şık görünmektedir. Farkı model dantelleri sizlerde çeyizleriniz için hazırlayabilirsiniz. Kadınların vazgeçilmezi olan olan yatak örtüsü dantelleri çeyizlerinizi süsleyecektir. El emeğinin yoğun olduğu dantelleri sizlerde yaparak gelinlerinize hediye edebilirsiniz. Çok kolay yapılan dantel modellerini özenle seçerken oldukça gösterişli olmasına da dikkat ettik. Gelin birlikte hem basit hem güzel görünen dantel modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Güpürlü Dantel Örnekleri 

En yeni yatak örtü modelini dantelli olması ile oldukça şık görünmektedir. Tek renk yapılan güpürlü danteller çok satanlar arasında yer almaktadır.

Beyaz rengin en çok tercih edildiği dantel modelleri sezona damga vurmaya ediyor. Kullanılan iplik dantellerin duruşunu oldukça etkilemektedir. Farklı model atayan danteli sizlere sunuyorum.

Gelinlik kızların en çok hoşuna gidecek olan dantel modelini sizlerde gelin bohçaları için tercih edebilirsiniz.

Fransız güpürlü dantel modelini şık görünen yatak odası için yapabilirsiniz. En yeni dantel modelleri maddi gelir elde edilmek için yapabilirsiniz.

Kolay yatak odası dantel modelleri yeni başlayan hanımlar için özenle hazırlandı.

Mavi dantel akikleri oyalar arasında harika görünüyor olması ile dikkat çekiyor.

Takım şeklinde hazırlanan dantel modelini sizlerde hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımların tercih ettiği dantel örnekleri oldukça kolay yapılmaktadır.

Renkli dantel modelleri oldukça güzel görünmektedir. Sizlerde en yeni dantel modelini hemen yapabilirsiniz. Güpürlü yapılan dantel modelini örnekleri arasında en gösterişli olandır.

En yeni dantel modelini sizler çeyizleriniz için özenle yapabilirsiniz.

Beyaz renk yapılan en güzel dantel modeli en çok satanlar arasında yer almaktadır. Sizlerde harika görünen dantelleri en güzel şekilde hazırlayarak şık odalarınız için hazır edebilirsiniz.

Yeni başlayanlara hitap eden dantel modelini sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Çeyizlerinize çok yakışacak olan dantelleri kaydederek hemen yapabilirsiniz.

Mavi renk seçilen sadelikten yana olanlar için spor görünüm sağlayacak olan dantel modeli sezona damga vuracaktır.

Çiçek detayları ekleyerek sizlerde dantel modelini yapabilirsiniz. Basit yapılan dantelleri sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Renkli kumaş tercih edilerek yapılan beyaz dantel modelini sizler de en güzel şekilde yapabilirsiniz.

Boncuk detayları eklenerek sizlerde dantelleri yapabilirsiniz. Mor renk tercih ederek harika görünen dantelleri işleyerek sizlerde yapabilirsiniz.

Kolay yapılan dantel modeli oldukça güzel görünmektedir. En çok kullanılan dantel modellerini sizlerde yapabilirsiniz.

Beyaz renk tercih edilen danteli sizlerde gelinleriniz için yapabilirsiniz. Yapım aşamaları basit olan dantelleri sizlere yapabilirsiniz.

Tek renk kumaş kenarına sizlerde en yeni dantel modelini yapabilirsiniz. Dantel modellerini dilediğiniz renkte yapabilirsiniz. Son zamanların en çok satan dantelini sizlerde yapabilirsiniz.

Yatak odası dantel modelini tonsürton renkleri tercih ederek de yapabilirsiniz.

Basit ilerleyen dantelleri sizlerde maddi gelir elde etmek için yapıp satabilirsiniz.

Aynı renk dantel ve kumaş seçilen modeli sizlerde yaparak renkli odalar yapabilirsiniz. Gelin bohçaları için dantelli modeli seçerek yapabilirsiniz.

Her renk tonu ile uyum sağlayacak olan danteli yaparak hediye edebilirsiniz.

Çeyizlik Dantel Modelleri

Yeni Yatak Odası Dantel Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Gulsevin Baglar (Youtube)

Videoda yer alan dantel modeli son zamanların en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Çok güzel görünen danteli dilediğiniz renkte ve desende yapabilirsiniz. Youtube’de çok tıklanan danteli maddi gelir elde etmek için sizlerde yapıp video çekebilirsiniz. Yeni gelinlerin gözdesi olan dantel modelini pembe tercih ederek odalarını süsleyebilirsiniz. Detaylarını videoyu izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, örgü modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.