Gurbetçilerin Çok Severek Kullandığı Bebek Örgü Modelleri

Bugün sizler için hazırlamış olduğumuz birbirinden güzel örgü modellerini sizlere sunuyoruz. Bebek örgü modellerinin son zamanlarda en çok tercih edilen modeller olduğunu biliyoruz. Şapka, ceket, kazak, yelek, hırka birçok örgü modellerini hazırlayarak kabartmalı detaylar ile bu modelleri süsleyebilirsiniz. Hamarat kadınların vazgeçilmezi olan örgüleri en güzel şekilde hazırlayabilirsiniz. El emeğinin yoğun olduğu örgü modellerini sizlere sunarken sizler de bu modelleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan örgü modelini yaparak pratik modelleri hazırlayabilirsiniz. Hamarat hanımlara zor yapılan örgü modellerini de ekledik örgü modellerinin detaylarında boncuk ekleyerek farklı modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

En Yeni Örgü Modelleri

Görselde yer alan kahve ve kahverengi tonlarının yer aldığı örgü modeli şapka modelleri arasında en çok tercih edilen modeldir kabartmalı örgü modelinin sizler de hazırlayarak set haline de getirebilirsiniz.

Üç renk örgü modeli düğme detayları ile süslenebilir en kolay yapılan örgüleri sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Yelek örgü modeli farklı tasarımıyla dikkat çekerken sizler de bu modelde yer alan tahta düğme detayını ekleyerek en yeni modellere sahip olabilirsiniz.

Beyaz ceket örgü modeli şapka detayı ile oldukça güzel görünüme ulaşırken kullanışlı olan bu ceketi sizler de beyaz ya da farklı renklerde hazırlayabilirsiniz. Beyaz renk hem kız hem erkek bebeklerine duymaktadır.

Kabartmalı örgü modeli ponpon detayı ile süslenerek en güzel modelleri sahip olabilirsiniz. Sadelikten yana olan kadınlara görselde yer alan modeli sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Görselde yer alan tulum örgü modeli kullanılan iplik ile yumuşacık bir dokuya sahiptir. Sizler de bebeklerinize bu güzel örgü modelini hazırlayarak harika görünen tulum modellerini kış aylarında tercih edebilirsiniz.

Görselde yer alan yelek örgü modeli farklı boncuk detayları ile süslenerek en yeni ve güzel model ortaya çıkmıştır. Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan örgüleri sizler de hazırlayarak harika modelleri sahip olabilirsiniz.

Ceket ve patik örgü modeli lacivert ve gri detayları ile hazırlanarak harika görünen bir model ortaya çıkmıştır. İplik detayının farklı renk tercih ediliyor olması örgü modelini çok güzel bir görünüme ulaştırmıştır.

Yelek örgü modeli el emeğinin yoğun olduğu modeller arasında yer almaktadır. Sizler de bu güzel yelek örgüsünü hazırlayarak pratik şekilde bitirebilirsiniz. Tahta düğme detayı örgü modelini şık görünen bir hale getirmiştir.

Yapım aşamaları kolay olan yelek örgü modelleri arasında yer alan kısa kol hazırlanan örgüleri sizler de yaparak kolaylıkla tasarlayabilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan tek renk yelek örgüsünü sizler de dilerseniz aynı renkte düğme ile hazırlayabilirsiniz.

Erkek bebek örgü modeli şık tasarımıyla dikkat çekerken sizler de örgüleri farklı detayları ile süsleyebilirsiniz. Hemen yapmaya başlarsanız örgüleri kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Set haline getirilen örgü modeli kruvaze yelek modeli ile birlikte çok güzel görünen bir model olmuştur. Patik ve şapka örgüsü bu yelek ile kullanılarak çok güzel görünecektir.

Yumuşacık yapılan örgü modeli kullanılan iplik ile oldukça kullanışlı bir hale gelmiştir. Erkek örgü modellerini sizler de patik örgüsüyle birlikte takım haline getirebilirsiniz.

Kabartmalı Örgü Modelleri