Güzel ve Muhteşem Tığ İşi Oya Modelleri

Güzel ve muhteşem tığ işi oya modellerini sizler için seçtik. Hem de bu tığ oyası modellerini görünce çok şaşıracaksınız. Çünkü bu tığ oyaları o kadar incelikle yapılmış ki iğne oyası gibi zarif duruyor. Sizler için seçtiğimiz tığ oyalarını hem hobi olarak hem de kazanç elde etmek için kullanabilirsiniz. Harcadığınız emeğe ve kullandığınız zamana göre bu tığ işi oya modellerinin fiyatını kendiniz belirleyebilirsiniz. Şimdi dilerseniz güzel ve muhteşem tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sevilen Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli en yeni modeller arasında yer alıyor. Sizlerin de hoşuna gidebilecek bu tığ oyasına hayretle bakıyoruz. O kadar güzel yapılmış ki aynı iğne oyası gibi duruyor. Bu da güzel bir maharet gerektiriyor. Sizler de bu modeli kolaylıkla yapabilirsiniz. Çünkü yapılışı çok kolay.

Tığ işi oya modelleri başörtüsü kenarına çok yakışıyor. Bunun örneğini görselde de görüyoruz. Fakat bunun yanı sıra havlu kenarına da çok yakışıyor. Havlu kenarında dantel yerine artık tığ işi oya modeli ve iğne oyası terci ediliyor. Sizler de havlu modeline göre tığ işi oya modelini tercih edebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modelini hem hobi olarak hem de para kazanmak için yapabilirsiniz. Birçok hanım el işleri yaparak kazanç elde ediyor. Sizler de harcadığınız zamana ve emeğe göre yaptığınız tığ işi oya modellerinin fiyatlarını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modelinin yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu oya modellerini sizler de yapabilirsiniz. Yapılışı hakkında İnternet veya YouTube’dan da bilgi alabilirsiniz. Anlatımlı videolar izlemek tığ işi oya modelini daha kolay yapmanızı sağlayacaktır.

Muazzam ve Harika Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.