Güzelliğinize Güzellik Katan 39 Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Güzelliğinize güzellik katacak boncuklu iğne oyası modelleri ile karşınızdayız. İğne oyası örnekleri üzerine boncuk eklemek zahmetli bir iş gibi geliyor, hanımlar uğraşmak istemiyorlar ama bu o zahmete değmez mi? Bu iğne oyası modelleri gördükten sonra kesinlikle bir sonraki el işinizi boncuklu iğne oyası modellerinden biriyle yapacaksınız. 2019 yılına damga vuran bu harika yazma ve havlu kenarlarında kullanabileceğiniz kolay iğne oyalarının yapımı hakkında diğer anlatımlı örnekleri inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Haydi sizleri güzelliğinize güzellik katacak boncuklu iğne oyaları ile baş başa bırakıyorum.

İğne Oyası Modellerinizi Boncuklarla Şıklaştırın

Ne kadar da göze çarpıcı bir iğne oyası modeli. Bu modeli böyle dikkat çeken ise boncukları. Yukarıdaki görselden boncukları çıkarırsanız örnek sade bir el işinden başka bir şey olmaz ama boncuklarla nasıl da bütünleşmiş.

İnci boncuklar iğne oyası modelinize gösteriş katmaya devam ediyor. Genellikle tek renkle yapılan yazma kenarı iğne oyası modellerini inci boncuklarla şıklaştırmak hanımların tercihi.

Ne kadar da güzel bir uyum! Biz bu boncuklu iğne oyası modelleri derlerken bile iç geçiriyoruz. Sizin de aynı durumda olduğunuzu biliyoruz. Zaman kaybetmeden bu boncuklu iğne oyası modelinin yapılışı hakkında bilgi edinip örneğini çıkarmaya ne dersiniz?

İğne oyası modelinin çiçek kısmını tamamen boncuklar yapabilirsiniz. Daha fazla boncuk ile daha fazla gösteriş elde edebilirsiniz.

Hem sade hem de şıklık isteyenler içinse bu model birebir uygun. Boncuklar küçük tercih edilmiş ama iğne oyası modelimiz tam tersine büyük şekilde işlenmiş. Bu da iğne oyası modelimizi ön plana çıkarıyor.

Siyahın asilliğini en çok ne ortaya çıkarır derseniz. Tabii ki cevabımız: boncuklar. Siyah yazma kenarına siyah ip kullanıp boncukları zıt renk kullanmak nasıl da asillik katıyor. Mutlaka her hanımın dolabında olması gereken bir renk ve model.

Bir başka boncuklu iğne oyası modeli de gözlerimizi kamaştırıyor değil mi?

Yazmalarınızı Ön Plana Çıkaracak Boncuklu İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.