Hafta Sonu İçin Gözleri Üzerinize Çekecek Örgü Saç Modelleri

Bu yazımızda sizler için hafta sonunuzu kurtaracak ve tüm gözleri üzerinizde toplayacak birbirinden şık örgü saç modellerini derledik. Örgü saç modelleri her kadın tarafından oldukça sevilen ve her dönem trenlerde düşmeyen saç modellerinden bir tanesi. Çok çeşitlilik içermesi ve farklı bir görünüm kazandırması sebebi ile her kadın tarafından oldukça sevilen bu saç modelleri sizlere ilham kaynağı olacak. Eğer örgü saç modeli yaptırmak istiyorsanız ve kararsız kaldıysanız bu yazımız sizler için oldukça faydalı olacak. İşte birbirinden güzel örgü saç modelleri:

Uzun At Kuyruklu Örgü Saç Modeli

saç modelleri

Modeldeki uzun saçlara sahip olmak yıllarınızı alacaktır. Buna tabii ki de gerek yok. Yeterince uzun olduğunu düşündüğünüz saçlarınızla sizler de düşük at kuyruklu örgü saç modeli ile klasik ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kabarık Örgü Topuz Saç Modeli

örgü saç

Topuz saç modeli özel gecelerin vazgeçilmez saç stillerinden bir tanesidir. Eğer klasik topuz modellerinden sıkıldıysanız kabarık örgü topuz saç modeli sizler için oldukça güzel bir tercih olacaktır.

Yarım Örgü Saç Modeli

saç modelleri

Son zamanların trend saç modellerinden biri olan yarım toplama ile örgü saç modelini birleştirerek hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Önde İnce Örgü Saç Modeli

saç modelleri

Saçınızın ön tarafında oluşturacağınız tek ince örgü oldukça hoş bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacak.

Geriye Atılmış İnce Örgülü Saç Modeli

blank

Bir film seti havası veren bu şık saç modeli ile sizler de gözleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Toplanmış Örgü Saç Modeli

saç modelleri

Farklı bir örgü modeli istiyorsanız modelde gördüğünüz tek örgülü ve toplanmış saç stili sizler için güzel bir tercih olabilir.

Hafta Sonu İçin Gözleri Üzerinize Çekecek Birbirinden Şık Örgü Saç Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Çok Beğeneceğiniz Birbirinden Güzel Örgü Saç Modelleri Yapılışı

Yayınlayan

Avatar

Burcu Toprak

Burcu Toprak, Kastamonu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Saç tasarımı ve günlük hobiler ile yakından ilgileniyor. Yenihobi.com'da sizler için saç tasarımı içerikleri hazırlıyor.