Hafta Sonunuzu Kurtaracak En Pratik ve Şık Saç Modelleri

saç modelleri

Bu yazımızda hafta sonunu dışarda geçirmek isteyenler için birbirinden şık ve aynı zamanda yapımı oldukça pratik olan saç modellerini derledik. Stilinizi tamamlayacak ve gözleri üzerinizde toplayacak olan bu saç modellerini çok beğeneceksiniz. İşte saatlerce düşünmenize son verecek en pratik ve şık saç modelleri:

Bağlanmamış İnce Örgülü Saç Modeli

saç modelleri

Son zamanların trend saç modellerinden biri olan uçları bağlanmamış ince örgülü saç modelleri hafta sonunuzu kurtaracak en pratik ve güzel saç modellerinden bir tanesi.

Aksesuarlı Saç Modeli

saç modelleri

Aksesuarlı saç modelleri yine son zamanların en sevilen saç modellerinden bir tanesi. Farklı ve sevimli görünümüyle uğraş vermeden tarz bir saç stili elde edebilirsiniz.

Yüksek ve Dalgalı At Kuyruğu Saç Modeli

saç modelleri

At kuyruğu saç modelleri kadınların vazgeçilmez saç modellerinden bir tanesi. At kuyruğunuzda maşa ile kalın dalgalar oluşturacak oldukça hacimli ve güzel saç modeli elde edebilirsiniz.

Ensede Örgü Saç Modeli

Örgü saç modelleri kadınlar tarafından oldukça seviliyor. Sizler de saçınızı at kuyruğu yaptıktan sonra örerek şık ve güzel bir saç modeli elde edebilirsiniz.

Uçları Kıvrımlı Yüksek At Kuyruğu Saç Modeli

saç modelleri

Klasik at kuyruğu modellerinden sıkıldıysanız saçlarınızın uçlarını içe doğru fönleyerek oldukça tarz ve şık bir saç modeli elde edebilirsiniz.

Bandanalı Saç Modeli

Bandana sadece düz saçlara değil kıvırcık saçlara da oldukça yakışan bir saç aksesuarı. Pratik bir saç modeli istiyorsanız bandana tercih edebilirsiniz.

Hafta Sonunuzu Kurtaracak En Pratik ve Şık Diğer Saç Modelleri

örgü saç modelleri hairstyle

12 Kolay ve Pratik Saç Modeli Yapılışı

Yayınlayan

Burcu Toprak

Burcu Toprak, Kastamonu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Saç tasarımı ve günlük hobiler ile yakından ilgileniyor. Yenihobi.com'da sizler için saç tasarımı içerikleri hazırlıyor.