Hamarat Hanımlara Ağır İğne Oyası Modelleri Çok İyi Gelecek

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz oldukça şık görünen iğne oyası modellerini sizlere sunuyoruz. Sizler de el emeği göz nuru hazırlanan iğne oyası modellerini yaparak değerli çeyiz sandıkları oluşturabilirsiniz. Çeyizlerinizin gözdesi olacak olan iğne oyası örnekleri farklı tasarımıyla en yeni modeller arasında yer almaktadır. Sizler de en yeni iğne oyası modellerini hazırlayarak harika ürünlere sahip olabilirsiniz. Renkli tülbent kenarına yapılan tülbent içindeki renklerden faydalanarak hazırlanan iğne oyaları görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı iğne oyaları hamarat hanımların tercihi olacak. Sizler de hamaratlığınızı sergilemek için bu güzel iğne oyası modellerini hazırlayabilirsiniz. Hadi birlikte en yeni ve güzel iğne oyası modellerini göz atalım.

Yeni İğne Oyası Örnekleri

Beyaz tülbent kenarına yapılan papatya desenli hazırlanmış olan iğne oyası modeli çok güzel görünmektedir. Sizler de çok şık görünen bu iğne oyalarını yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Tek renk yazma kenarına yapılan motifli iğne oyası modeli ağır modeller arasındadır. Sizler de ağır gününden bu iğne oyalarını yapıp en yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Motifli hazırlanmış olan kırmızı ve krem renklerin yer aldığı iğne oyası modeli çok şık görünmektedir. Sizler de şık tasarımıyla çok sevilen bu iğne oyalarını hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Günlük Kullanıma uygun olan çıtı pıtı görünen iğne oyası modeli son zamanların en çok tercih edilen modelidir. Sizler de bu güzel modeli yaparak en güzel ürünlere sahip olabilirsiniz.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Modelleri

Renkli İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: İğneli Harikalar (Youtube)

Videoda yer alan çıtı pıtı görünen iğne oyası modeli en yeni modeller arasındadır. Sizler de bu en yeni modelleri hazırlayarak çeyizlerinize renk katabilirsiniz. Yapılışı çok pratik olan iğne oyası modellerini yeni öğrenen hanımlar bile yapabilir. El  emeği göz nuru hazırlanan iğne oyaları çok tercih ediliyor. Sizler de çok tercih edilen iğne oyalarını hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Farklı model arayan hanımlar video da yer alan iğne oyası modeli sizlere çok iyi gelecek. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modelini sizler de izleyerek yapabilirsiniz. Detaylı şekilde anlatılan iğne oyası çok güzel görünmektedir. Kolay gelsin.