Hamarat Hanımlara En Güzel Lif Modelleri

Lif modelleri arasında en çok sevilen ve beğenilen modeli sizlere sunuyoruz. Çok güzel olan lif modellerini sizlerde pratik şekilde yapabilirsiniz. Gösterişli ve kalpli lif modelini sizlerde İstediğiniz tarz süsleyerek yapabilirsiniz. Kolay yapılan çok kullanışlı olan lif modellerini yapabilirsiniz. Çok satan lif modellerini de yaparak maddi gelir elde edebilirsiniz. Kalpli, kare, yuvarlak, yıldız model birçok lif modelini hazırladık. Lif modellerini seçerek çeyizlerinize çok yakışacak modeller olmasına özen gösterdik. Sizlerde en yeni güzel görünen lif modellerini yapabilirsiniz. Gelin birlikte harika görünen lif örneklerine detaylı şekilde göz atalım.

En Güzel Lif Modelleri

Çok kolay yapılan lif modellerini en güzel şekilde süsleyerek yapabilirsiniz.

Renkli lif modeli oldukça şirin görünmektedir. Sizlerde bebekleriniz için çok güzel görünen lif modellerini yaparak yenidoğan örgütlerinin arasına ekleyebilirsiniz.

Set şeklinde hazırlanan takım lif modelini beyaz zemin üzerine yaparak çiçek detayları ekleyebilirsiniz. Boncuk ile de süslenmiş olan lif modeli çok gösterişli görünmektedir.

Kare lif modeli üç renk tercih edilerek yapılmıştır. Yapımı çok kolay olan lif modelini yaparak harika çeyizler oluşturabilirsiniz. Detaylarına hayran kalacağınız lif modellerini en güzel şekilde sizlere sunuyoruz.

Sadelikten yana olanlara en güzel çiçek detaylı lif modelini öneriyoruz. Güllü lif modelleri son zamanların en trendleri arasında yer almaktadır.

Kare lif modelinde kullanılan renkler ve çiçek detaylarının harika görünümü sizlerde kendi zevkinize göre tasarlayarak yapabilirsiniz.

Çok satış yapan katlı lif modelini yaparak maddi gelir elde etmek için tercih edebilirsiniz. İki renk hazırlanan lif modelini tek renk yapabilirsiniz.

Yıldız modeli lif örgüsünü farklı detaylar ekleyerek hazırlayabilirsiniz. Uzun ve yıldızlı lif modeli yeni gelinlerin hamamda en çok tercih ettikleri arasında yer almaktadır.

Sizlerde en güzel ve yeni lif modelini seçerek zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.

Üçlü lif modelini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz

Çiçekli lif modelleri arasında en çok tercih edilen el emeğinin yoğun olduğu örgüleri sizlere sunuyoruz.

Renk detaylarının harika uyumunun yansımış olduğu lif modellerini sizlerde yaparak renkli lif örgüleri yapmış olursunuz.

Yapım aşaması kolay olan lif modelini farklı detaylar ekleyerek süsleyebilirsiniz.

Kare lif modelini dilerseniz tek renk yapabilirsiniz. Çok güzel görünen lif modelleri arasında en yeni modelimiz vardır. Sadelikten yana olanlara bu harika lif modelini öneriyoruz. 

Takım lif modelleri en güzel şekilde sizler için bir araya getirildi.

Yıldız model lif modelini çiçek detayları ile süsleyebilirsiniz. Son zamanların en çok satan lif modelleri arasında yer almaktadır.

2023 yılı takım liflerini sizlerde en güzel detaylar ile süsleyebilirsiniz.

Hamarat hanımların beğenisini kazanacak olan lif modelinde birden çok renk tercih edilmiştir. Sizlerde en güzel lif modellerini kolay şekilde yapabilirsiniz.

İki renk tercih edilen lif modelini simli iplik kullanarak da yapabilirsiniz. Çok kolay yapılan lif modelleri arasında en yeni model yer almaktadır.

Tek Renk Lif Modelleri

Tomurcuk Renkli Lif Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Örgü Beceriklihanım (Youtube)

Videoda yer alan lif modellerini sizlerde en güzel şekilde hazırlayabilirsiniz. Gösterişli hanımların tercihi olacak olan lif modellerini özenle seçtik. Yapım aşaması da basit olan lif modellerini en güzel şekilde sizlere sunuyoruz. Farklılık arayanlar için çok uygun olan lif modelini yapabilirsiniz. Yeni başlayan hanımlar için özenle seçmiş olduğumuz lif modeli şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Çeyizlerinizde gözleri olanlara dikkat edin bu model olay olacak. Kullanılan şiş ve iplik detaylı şekilde sizlerin beğenisine sunuluyor. Detaylarını izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, örgü modelleri, dantel modelleri, boncuk oyaları içeriklerine de göz atabilirsiniz.