Hamarat Hanımların Tercihi İğne Oyası Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğunuz en güzel ve en özel iğne oyası modellerini sizlere sunuyoruz. Sizler de el emeğinizi sergilemek için bu güzel iğne oyalarını yaparak harika modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakan iğne olması modelleri en çok tercih edilenler arasında yer alırken sizler de çok tercih edilen bu güzel iğne oyalarını yaparak hamaratlığınızı ortaya koyabilirsiniz. Farklı model arayanlar için daha önce görmediğiniz kadar güzel ve değişik olan modelleri hazırladık. Ağır model sevenlere ise oldukça gösterişli ve şatafatlı modelleri ekledik. Hafif model seven hanımlar için de oldukça hafif ve güzel görünen modelleri hazırladık. Sizler tarzınıza uygun olan modeli seçerek dilediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz. Tek renk tülbent kenarına yapılan tek renk iğne oyalarını yapabilirsiniz. Sade model seviyorsanız hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerini detaylı şekilde göz atalım.

En Güzel İğne Oyası Örnekleri

Tek renk tülbent kenarına yapılan iğne oyası modeli en yeni modeller arasında yer almaktadır. Sizler de en yeni ve şık görünen iğne oyalarını yaparak ortaya güzel modeller çıkarabilirsiniz.

Beyaz tülbent kenarına yapılmış olan papatya model iğne oyası modeli çok kolay yapılmaktadır yeni öğrenenlerin bile kısa sürede yapıp bitirebileceği iğne oyalarını sizler de yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Ağır iğne oyası modeli sevenlere hitap eden modelimiz sade ve şık görüntüsüyle dikkat çekiyor. Sizler de bu modeli yaparak günlük kullanıma uygun hale getirebilirsiniz.

Görselde yer alan iğne oyası modeli kibar görüntüsü ile hem günlük hem de özel günleri uygundur. Sizler de bu modeli kolaylıkla yaparak yeni öğrenseniz bile yapıp bitirebilirsiniz.

Fiyonk model seven hanımlara hitap eden iğne oyası sadeliği ve şıklı ile dikkat çekiyor. Sizler de kullandığınız iplik kalitesini dikkatli seçerek bu güzel iğne oyasını yapıp kaliteli ve kalıp gibi duran ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Kırmızı tercih edilen iğne oyası modeli genç kızların en sevdiği modeller arasındadır. Sizler de tek renk tülbent kenarına tek renk iğne oyalarını hazırlayarak en güzel örnekler ortaya çıkarabilirsiniz.

@merveninignesi Instagram hesabından en yeni ve daha hiç görmediğiniz şahane iğne oyası örneklerini inceleyerek sipariş oluşturabilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan iğne oyası modeli tek renk tercih edilmiştir. Sizler dilerseniz bu iğne oyası modelini rengarenk yapabilirsiniz.

Renkli yazma kenarına yapılan iğne oyası modeli badem model olarak da hazırlanabilir. Sizler de bu güzel modeli rengarenk ya da dilediğiniz farklı tarzlara uygun hale getirebilirsiniz.

Yapılışı gördüğünüz modellere göre daha kolay olan modeli yeni öğrenen hanımlara sunuyoruz. Yeni öğrenen hanımların bile yapabileceği bu basit model kullanım açısından oldukça aşıktır.

El emeği yoğun kullanılan ağır ve zor iğne oyası modelini sizler de yaparak ortaya çıtı pıtı iğne oyaları çıkartabilirsiniz.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Modelleri