Hamarat Kadınlara Renkli Tığ İşi Oya Modelleri

Kıymetli hanımlar değerli takipçiler son zamanlar en sevilen tığ işi oya modelini sizlerle buluşturuyoruz. El emeğinim yoğun olarak kullanıldığı tığ oyalarını sizler de yaparak harika unlar ortaya çıkarabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan tığ oyaları görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sade model sevenlerin tercihi tek renk tülbent kenarına olurken gösterişli model seven hanımların tercihi renkli tülbent kenarına yapılıyor. Tülbent içinden renklerde iplik tercih ederek harika uyumlu olan tığ işi oya modellerini hazırlayabilirsiniz. Yeni öğrenenlerin bile yapabileceği kadar kolay olan tığ oyaları en sevilen modellerdendir. Sizler de çeyizleriniz için bu güzel tığ işi oya modellerini hazırlayabilirsiniz. Detaylarına hayran kalacağınız tığ işi oya modellerini hadi detaylı şekilde göz atalım.

Gösterişli Tığ İşi Oya Modelleri

Renkli tülbent kenarına yapılan tığ işi oya modeli kibar görüntüsü ile oldukça güzel görünmektedir.

Farklı model seven hanımların tercihi olan tığ işi oya modelini sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Görselde yer alan çiçek detayları ile hazırlanmış olan tığ oyaları oldukça güzel görünmektedir. Sizler de çiçekli tığ oyalarını yaparak pırpır model ile birleştirebilirsiniz.

Kibar model seven hanımlar tercihi olan tığ oyası şık tasarımıyla oldukça güzel görünmektedir. Sizler de bu güzel modelleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yeni öğrenenlerin bile yapabileceği kadar kolay olan tığ işi oya modeli şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Sizler de el emeği göz nuru hazırlanan bu tığ oyasını yapabilirsiniz.

Farklı model arayan hanımlara hitap eden tığ işi oya modeli çok güzel görünmektedir.

Yepyeni Tığ İşi Oya Modelleri