Hamarat Kadınları Şımartan Değişik Örgü Modelleri

Merhaba hanımlar bebekleriniz için kış aylarını hazırlık olarak birbirinden güzel ceket yelek hırka atkı örgü modellerini yaparak en güzel modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı model isteyen hanımlar için daha önce görülmemiş takım halinde hazırlanmış örgüleri hazırladık. Tarzınıza uygun seçeceğiniz örgü modellerini yaparak en güzel ve en farklı modellere sahip olabilirsiniz daha önce görmediğiniz bu güzel modelleri hemen yapmaya başlarsanız kolaylıkla bitirebilirsiniz. Detaylarına hayran kalacağınızı örgüleri dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayabilirsiniz. En çok tercih edilen modeller eklerken gösterişli olmalarını özen gösterdik. Sizler de gösterişli modelleri yapabilir ve hamaratlığınızı ortaya koyabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel örgülere en ince ayrıntısına kadar inceleyelim.

Kolay Örgü Modelleri

Görselde yer alan kız bebek ceket örgü modeli en kolay ve en güzel modeller arasında yer alıyor.

Elbise örgü modeli papatya desen hazırlanmıştır kız bebekleriniz için bu örgü yaparak yaz kış tercih edebilirsiniz.

Kazak örgü modeli kabartmalı modeller arasında en sevilen ve en güzel modellerdendir. Sizler de bu modeli bebeğiniz alerjik değil ise tercih edebilirsiniz.

Set halinde hazırlanmış olan ceket yelek elbise ve patik örgü modeli oldukça güzel görünüyor. Sizler de el emeği göz nuru hazırlanan bu örgüleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Pembe renk hazırlanmış olan set haline getirilmiş örgüler hamile annelere hediye edilebilecek el emeği göz nuru örgüler arasında yer alıyor. Kaliteli iplikler seçerek daha güzel modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Çiçekli Örgü Modelleri