Hamile Annelerin Dikkatine Çok Güzel Bebek Örgü Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel bebek örgü modellerini sizlere sunuyoruz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı bebek örgü modeli şık tasarımıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Sizler de bu güzel örgü modellerini yaparak bebeklerinize harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı model arayan hanımlar için daha önce hiç görmediğin bebek örgü modellerini hazırladık el emeğinizi sergilemek için bu güzel örgü modellerini yapabilirsiniz.  kolay olan örgü modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Yeni öğrenenlerin bile yapabileceği gösterişli örgüleri sizlere sunuyoruz. Hadi birlikte bu örgü modelleri detaylı şekilde göz atalım.

Kolay Örgü Modelleri

Görselde yer alan battaniye örgü modeli oldukça güzel görünmektedir. Sizlerde Ponpon detayları ile süslenen örgü yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. El emeği göz nuru örgü modeli hamile annelere hediye edilebilir.

Görselde yer alan ceket örgü modeli kız bebekleriniz için tasarlanmıştır. Sizler de bu güzel örgü modelini farklı boncuk detayları ile süsleyerek hazırlayabilirsiniz.

Beyaz renk yelek örgü modeli tahta düğme detayları ile süslenmiştir. Sizler de bu yelek örgü modelini dilediğiniz renklerde düğme seçerek süsleme yapabilirsiniz.

Görselde yer alan örgü modeli yelek ve elbise ile birlikte hazırlanmıştır. Siz de bu modeli dilediğiniz renklerde seçerek yapabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı örgü modeli son zamanların en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır.

Renkli Örgü Modelleri

El Emeği Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Çakır Örgü Zeynep Çakır (Youtube)

Videoda yer alan fare dişi bebek hırka örgü modeli en sevilen modeller arasında yer almaktadır. Sizler de çok tercih edilen bu güzel ceket örgü modelini yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı örgü modelleri son zamanların en çok tercih edilenleri arasında yer alırken maddi gelir elde etmek için bu güzel modeli yapabilirsiniz. Farklı model arayan hanımları hitap eden örgü modelini dilerseniz çiçek detayları ile süsleyebilirsiniz. Tasarımına bayılacağınız örgü modeli oldukça kolay yapılmaktadır. Sizler de kolay yapılan bu güzel örgü modeli hemen yapıp bitirebilirsiniz. Videoyu izleyerek detaylı şekilde yapım aşamalarına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.