Hanımların Gözdesi Değişik Tığ İşi Oya Modelleri

Hanımların gözdesi değişik tığ işi oya modellerini daha önce gördünüz mü? Çok sevilen ve en şık tığ işi oya modellerini siz hanımlar için derledik. El işi türlerinden tığ oyalarına ilgi oldukça fazla. Hanımlar bu oyaları hem başörtüsü hem de havlu kenarında tercih edebiliyor. İkisinde de muhteşem duruyor. Birçok hanım da kazanç elde etmek için sipariş üzerine yapıyor. Sizler de bu şekilde yaparak para kazanabilirsiniz. Şimdi dilerseniz hanımların son gözdesi değişik tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Birbirinden Mükemmel Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz muhteşem tığ işi oya modeli çok seviliyor. Sizler de pembe ve yeşil rengini tercih ederek harika tığ oyaları ortaya koyabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu tığ işi oya modelini görseldeki gibi sadece başörtüsü kenarında değil, havlu kenarında da tercih edebilirsiniz.

Şık görünen bir tığ işi oya modelini daha şık bir hale getirmek için boncukları tercih edebilirsiniz. Boncuklar her zaman daha ışıltılı bir görünüm sağlayacaktır. Görselde gördüğünüz zarif ve şık tığ işi oya modeli de hanımlar tarafından çok seviliyor ve sipariş alıyor. Kazanç elde etmek için tığ oyaları yapıyorsanız bu modeli de yapıp sosyal medya hesaplarınıza yükleyebilirsiniz. Bu şekilde daha fazla kişiye ulaşabilir ve bu tığ işi oya modellerini daha fazla kişinin görmesini sağlayabilirsiniz.

Özellikle beyaz başörtüsü kenarına renkli ve boncuklu tığ işi oya modelleri çok yakışıyor. Sizler de beyaz başörtüsü veya havlu kenarında bu modeli tercih edebilirsiniz. Hem de yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu tığ işi oya modellerini sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tek renk başörtünüz varsa ve o renkten bir tığ işi oya modeli kullanacaksanız doğru bir tercih yapmış olursunuz. Bu şekilde ortaya çok zarif bir tığ işi oya modeli çıkacaktır.

En Şahane Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.