Hanımların Tercihi Tığ İşi Oya Modelleri

Hanımların tercihi tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Çok sipariş alan ve çok şık tığ oyası modellerini sizler için seçtik. Başörtüsü renk ve modeline en uygun tığ oyalarını sizler için seçmeye çalıştık. Üstelik bu modeller sadece başörtüsü kenarına değil, havlu kenarına da çok yakışacak. Özellikle çeyizlerde havlu kenarına el işi işlemeyi ihmal etmiyoruz. Bundan dolayı havlu kenarına tığ işi oya modeli tercihiniz olabilir. Şimdi dilerseniz hanımların tercihi tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sipariş Alan Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok seviliyor. Sizler de bu uyumlu renkleri tercih ederek güzel bir tığ oyası elde edebilirsiniz. Önemli olan başörtüsü rengi ve modeline uygun seçimler yapmak. Uyumsuz renkler tığ oyasını güzel göstermeyecektir. Bundan dolayı emeğinizin boşa gitmemesi adına birbiriyle uyumlu renkleri tercih edebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz pembe tığ işi oya modeli harika görünüyor. Üstelik bu oya modelinin yapılışı da kolay. Yapılışı hakkında detaylı bilgiyi İnternet veya YouTube’dan da alabilirsiniz. Bu platformlarda anlatımlı videolar izlemek sizin işinizi daha da kolaylaştırabilir.

Renkli ve sıralı tığ işi oya modeli hanımların ilk tercihi oluyor. Sizler bu modeli sadece başörtüsü kenarında değil, havlu kenarında da gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok sipariş alıyor. Sizler de bu oya modelini yaparak siparişlerinizi arttırabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok hoş görünüyor. Sizler de bu renkleri tercih ederek güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra bu oya modelini yaparak çeyiz bohçasında da bulundurabilirsiniz.

Tığ işi oya modelinde renk seçimi çok önemli. Sizler de bu renkleri tercih ederek güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Çok Sevilen Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.