Hardal Sarısı Düğmeli Resimli Anlatımlı Bebek Yelek Örgü Modeli

Sarının en sevilen tonu ile örülmüş mükemmel görünümlü ahşap düğme detaylı çok şık ve spor yelek modelini öğrenmeye hazır mısınız?

Modelde ilmek sayıları verilmiş olan yelek 3/3,5 yaş için uygun olan bir modeldir. Siz ilmekleri azaltıp isterseniz daha küçük bebekler için örebilirsiniz.

Modelimiz için 2 yumak kartopu baby one, dört numara şiş ve beş adet düğme gerekmektedir. Her renge çok yakışacak bir modeldir.

Yeleğimizin arka kısmına seksen altı ilmek ile başlayıp, on dört sıra lastik uygulamasını yapıyoruz. Seksen sekiz sıra düz örgü yaptıktan sonra kol altından kesmelere başlıyoruz. Altmış ilmek kalana kadar sekizer ilmek kesiyoruz. Altmış ilmeği kırk altı sıra örerek yeleğimizi bitiriyoruz. Şık ve spor model için elaydi_knitting’in instagram sayfasına teşekkür ederiz.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.