Harika Ötesi Resimli Anlatımlı Bebek Örgü Yelek Modeli Yapılışı

Çok beğeneceğiniz harika bir yelek örgü modeli ile karşınızdayız. Modeli çok şık örmesi çok kolay yeleğimize hemen başlamaya ne dersiniz.

3/6 ay bebekler için uygun olan modelimizi nako lüx minnoş ipinin dilediğiniz rengi ile örebilirsiniz. daha kalın bir ip le örerseniz modelimiz 1 yaş bebeklere uygun olacaktır. 150 ilmek ile başlanan yelek tek parça halinde örülmektedir.

Dilediğiniz modelde düğmeler seçip yeleği daha canlı hale getirebilirsiniz. Düğmeli yelekler bebeklerde kullanım kolaylığı sağladıkları için anneler tarafından daha çok tercih edilmektedir.

Çok spor bir havası olan yeleği daha büyük yaşta ki çocuklar için örmek isterseniz ilmek sayılarını çoğaltıp yaşına uygun hale getirebilirsiniz.

Bu şık ve modern yelek modeli için elaydi_knitting’e teşekkürü borç biliriz. Siz de instagram sayfanı takip edip yeni gönderilerinden haberdar olabilirsiniz.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.