Harika Patik Ceket Örgü Modelleri

Kıymetli hanımlar kış ayına hazırlanmak için sizler de el emeği göz nuru hazırlanan örgü modellerini tercih edebilirsiniz. Bugün sizlere sunmuş olduğumuz örgüleri set haline getirerek harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Yaz kış tercih edebileceğiniz ceket örgü modellerini soğuk yaz akşamlarında tercih ederek en güzel modellere sahip olabilirsiniz. Sade model sevenlere tek renk örgü gönderirken gösterişli model sevenlere rengarenk yapılan örgüleri öneriyoruz. El emeğinizi kullanarak bu güzel örgüleri tasarlayabilirsiniz. Detaylarını hayran kalacağınız örgü modellerini sizlerde çiçek detayları ekleyerek daha güzel hale getirebilirsiniz. Patik örgülerini ise ceketlerle ve yeleklerle takım halinde hazırlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Yepyeni Örgü Modelleri

Rengarenk hazırlanmış olan patik örgü modeli püskül detayları ile de hazırlanmıştır. Sizler de el emeği göz nuru tercih edilen bu patik örgülerini yapabilirsiniz.

Çok tercih edilen ceket örgü modeli papatya model olarak hazırlanmıştır. Sizler bu modeli tarzınıza uygun renklerde tasarlayabilirsiniz.

Beyaz renk hazırlanmış olan ceket örgü modeli sade ve şık modeli seven hanımların tercihi oluyor. Sizler de bu modeli hemen yapmaya başlarsanız kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Sade ve şık model seven kadınların tercihi olan yelek örgüsü oldukça güzel görünmektedir. Sizler de en güzel ürünleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Görselde yer alan ceket örgü modeli şapka örgüsü ile birlikte hazırlanmıştır. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı örgüleri sizler de yaparak hamarat modeller çıkarabilirsiniz.

Görselde yer alan kız bebek için tasarlanmış olan elbise örgü modeli seçilen iplik kalitesi ile oldukça güzel görünen bir model ortaya çıkmıştır.

Çiçekler ile hazırlanmış olan ceket örgü modeli tahta düğme detayları ile çok güzel görünmektedir. Sizler de bu modeli kış ayları için tercih edebilirsiniz.

Çiçekli Ceket Örgü Modelleri