Harika Tasarımlarla Banyo Dolap Modelleri

Tasarımlarını çok seveceğiniz banyo dolap modelleri ile sizlerleyiz. Banyolarımızın öncelikle ferah görünmesine önem veriyoruz. Bu ferahlık da banyo dekoruna ve dekorda kullanılan parçalara bağlı oluyor. Doğru renk ve doğru modeli tercih edip, banyomuzun genişliğine göre de tercihlerde bulunmak sağlıklı olacaktır. Şimdi dilerseniz hep birlikte sizin için de fikir olabilecek bu banyo dolap modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

En Sevilen Banyo Dolap Modelleri

Beyaz rengi banyolarımız için doğru tercih olabilecek bir renk. En sık kullanılan bu renk banyo dolaplarına çok yakışıyor. Görselde de gördüğünüz gibi banyo dolabını beyaz tercih edip aksesuarları farklı renklerde de tercih edebilirsiniz.

Bu yıl ikili lavaboları sık sık göreceğiz. Yeni tasarlanan bu dolap modelleri sizin de ilginizi çekebilir. Dilerseniz iki lavaboyu aynı boyutta değil de birini daha yere yakın tercih edebilirsiniz. Bu çocuklar için daha da güzel olacaktır.

Avangart tarzı ve beyaz rengini seviyorsanız bu banyo dolap modelini çok seveceksiniz.

Bej tonları da banyonuzu daha ferah ve geniş göstermeye yardımcı olabilir.

Ahşap 2019 yılında en trend renklerden biriydi. 2020 yılında da çok kullanılacak bu rengi banyo dolap modellerinizde tercih edebilirsiniz.

Altın ve beyaz renginin birbiri ile uyumu çok ihtişamlı duruyor. Daha ihtişamlı bir dekor istiyorsanız bu iki rengi kullanabilirsiniz.

Ahşap ve beyaz rengine her renk uyumlu olabiliyor. İki renk de birbiriyle gayet uyum içerisinde. Sizin de çok seveceğinizi düşündüğüm bu renk uyumunu gönül rahatlığı ile banyonuzun dekorunda kullanabilirsiniz.

Sadece beyaz ve ahşap renkli dolaplar tercihimiz olmamalı. Daha farklı renk arayanlar için bu renk birebir. Hem banyonuza canlılık hem de şıklık katacaktır.

Ahşap renginin tonları da bir hayli fazla. Ama her tonu beyaz ile uyumu yakalayacaktır.

Doğru Dekor İçin Banyo Dolap Modelleri