Haroşalı Basamaklar Örgü Yelek Yapılışı

Haroşalı Basamaklar Yelek ve Bebek Örgü Modeli ve Yapılışı

Güzel ve çok kolay bir örgü modeli olan bu örneği bayan yelekleri, bebek yelekleri, bebek battaniyesi, atkı bere gibi sayısız bir çok örgü çeşitlerinde kullanabilirsiniz.

Haroşalı Basamaklar Örgü Yelek Modeli

Anlatımların açık ve net çok güzel olan Gönül hanımdan şık bir model daha. Haroşalı basamaklar örgü modelleri bayan ve bebek yelekleri anlatımlı örneği yazımızda. Bayan yelekleri, bebek yelekleri, bebek battaniyesi, atkı bere gibi sayısız her türlü örgüde kullanılan haroşalı basamaklar örtü motiflerinin yapımını ve ilmek sayılarını anlatımlı video sayesinde öğreneceksiniz. 13 dakikada şiş işi örgü öğrenmek mümkün. Dikkatli bir şekilde videoyu izleyip anlatılanları uygulayınca motifler ortaya çıkacaktır. Örgünün motifleri 6 ilmek ve 4 sıradan oluşuyor. Gönül hanım 3 motif ile örneğin anlatımını yapmıştır.

Ters düz örgülerle motifler yapılıyor. Anlatım detayları için dikkatlice videoyu izleyin.

Haroşalı Basamaklar Modeli Yelek Örgüsü

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir