Haroşalı çamlar örgü modeli yapılışı

Haroşalı çamlar örgü modeli bayan yelekleri örgü deseni

Haroşalı çamlar örgü modeli ile akla gelebilecek her türlü örgü örülebilir. Örneğin bayan yelekleri, bebek battaniyesi, bebek yelekleri ve daha sayısız birçok örgüler gibi.

Şiş işi örgülere bir yenisini daha ekliyoruz. Bayan yelekleri, bebek örgüleri gibi örgülerde kullanılabilecek kolay örgü modeli. Haroşalı çamlar modeli 16 ilmek ve katları +1 ilmek olacak şelikde 8 sıradan oluşmaktadır. Kenar ilmekleri için ise +2 ilmek eklenmiştir. Motifin anlatımı için videoda iki tane motif gösterilmiştir. Örgüye başlarken 35 ilmek atarak başlanmıştır.

Haroşalı çamlar örgü modeli

Haroşalı çamlar örgü modelini aklınıza gelebilecek her örgüde kullanabilirsiniz. Örgü modeli 8 sıradan oluşmaktadır. Ters ve düz örgü tekniği kullanılmıştır. Her türlü örgüye uyan böyle modeli bulmak çok zor. Gönül hanım sağolsun anlatımları örnekleri ile bize ışık tutuyor. Yelek modelleri için yayınladığı onlarca örgü videosu var. Zaman zaman anlatımlı örgülere yer vererek yeni birşeyler öğrenmenize yardımcı olacağız. Yeni hobiler olarak bizi takip etmenizi ve örgüleri öğrenmenizi diliyoruz. Haroşalı çamlar örgü modelini ise sadece 15 dakika içerisinde öğrenip yapabileceksiniz.

Haroşalı çamlar örgü modeli yapılışı

“Haroşalı çamlar örgü modeli bayan yelekleri örgü deseni” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir