Havlu Kenarı İçin Çıtı Pıtı Çok Güzel İğne Oyası Anlatımlı Yapılışı

Çıtı pıtı havlu oyası yapılışı

Çıtı pıtı oya modelini havlu kenarına uyguluyoruz. İğne oyası havlu kenarı yapılışıyla çeyizliklere havlular hazırlayabileceksiniz.

İğne oyası havlu kenarları en çok yapılan modellerdendir. Havlu kenarları için çeşit çeşit iğne oyaları bulunuyor. Bunlardan bazıları çıtı pıtı, çiçekli, boncuklu, ağır oyalar v.b. Gözleri kamaştıran çıtı pıtı oyalar tabiki de ilk tercihler arasında. Çeyizlik havlulardan olan el havlular, mutfak havluları ve yüz havluları için uygun olan çıtı pıtı oyalar yazmalarda olduğu gibi havludada kullanılıyor.

Çıtı pıtı havlu oyası

Annelerin kızlarına, kızların ise kendilerine yaptıkları oyalar gün geçtikçe çeşitleniyor. Hayal gücünü kullananlar ortaya muhteşem oyalar çıkarıyorlar. Eskiden bu kadar çeşit model bulmak çok zordu. Şimdilerde herkes yeni model çıkarmanın peşinde. Hayatımda hiç görmediğin iğne oyalarını sizin için araştırırken görüyorum bende. Yakın zamanda oyaya önem veren hanımların sayısı da artmış durumda. Marifetli ellere ait olan çıtı pıtı oya tüm havlular için uygun bir iğne oyasıdır. Aklınıza takılan soruları bize sorabilir ve videoyu detaylı izleyebilirsiniz.

İğne Oyası Çıtı Pıtı Havlu Kenarı Yapılışı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

“Havlu Kenarı İçin Çıtı Pıtı Çok Güzel İğne Oyası Anlatımlı Yapılışı” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın