Havlu Kenarına ve Mevlütlere Güzel İğne Oyası Modelleri

Merhaba hanımlar bugün sizler için hazırlamış olduğumuz en yeni ve güzel iğne oyası modellerini sizlere sunuyoruz. Farklı tasarımıyla dikkat çeken iğne oyaları en çok satanlar arasında yer almaktadır. Sizler de çok satan bu iğne oyalarını yaparak el emeğimizi ortaya koyabilirsiniz. El emeği göz nuru hazırlanan hediyeliklerin en çok tercih edilenler olduğunu biliyoruz. Sizler de gelinlerinize ve kızlarınıza bu güzel çeyizleri hazırlayıp onları mutlu edebilirsiniz. Ağır iğne oyası modelleri özel günlerinizde sizlere eşlik edecek ağır modelleri hazırlayarak özel günlerinizde kullanabilirsiniz. Tek renk tülbent kenarına yapılan tek renk iğne oyası modelleri sade modeller arasındadır. Sizler de bu sade modelleri yapıp günlük kullanıma uygun hale getirebilirsiniz. Dilerseniz iğne oyası modellerini boncuk ve pul detayları ile süsleyebilirsiniz. Renkli tülbent kenarlarına yapacağınız tülbent içindekinden iplik seçerek bu güzel iğne oyalarını süsleyebilirsiniz. Tarzınıza uygun hazırlamış olduğumuz iğne oyalarını yaparak el emeğinizi ortaya koyabilirsiniz. Farklı modeller yani hanımlar için herhangi bir hiç görmediğiniz iğne oyası modellerine ekledik. Oldukça güzel olan bu iğne oyası modellerini sizler de hemen yapmaya başlarsınız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan iğne oyası modelleri yeni öğrenen hanımlara da hitap etmektedir. Sizler de bu modelleri Dilediğiniz renk tasarımlarını yapıp harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Örnekleri

Tek renk tülbent kenarına yapılan en güzel yapılan iğne oyaları sizler için hazırlandı. En kolay yapılan modelleri sizlerde yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz.

Sadelikten yana olanların tercih edeceği iğne oyası en güzel modeller arasındadır. Çıtı pıtı görünen modeli kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Tek renk tülbent kenarına yapılan renkli iğne oyaları en çok özel günlerde sizlere eşlik edecek. Farklılık arayanlara bu modeli öneriyoruz.

Yapım aşaması kolay modeli sizlerde tek renk yazma kenarına yapabileceğiniz bir modeldir.

En yeni modeli sizlerde renkli yazma kenarına yaparak en güzel ürünlere sahip olabilirsiniz. Oldukça ağır modeli sizlerde yaparak pratik şekilde bitirebilirsiniz.

Renkli iplikler tercih edilen iğne oyalarını dinlerseniz farklı detaylar ekleyerek hazırlayabilirsiniz. En yeni modelleri çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

Havlu kenarına yapılan iğne oyası en hafif modeller arasında yer almaktadır. Sade model sevenlere hitap eden modeli yaparak çeyizlerinize renk katabilirsiniz.

Siyah yazma kenarına yeşil mor ve kırmızı renkte yapılan iğne oyaları çok şık görünmektedir. Farkı model arayanlara bu güzel modeli öneriyoruz.

Gösterişli model isteyenlere namaz örtüsü olacak olan beyaz yazma kenarına yapılan iğne oyalarını sizlere öneriyoruz.

Çok Güzel İğne Oyası Modelleri

Kibar İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: İğne Oyalarım Naşide (Youtube)

Son zamanların en çok tercih edilen iğne oyası modellerini sizler için hazırladık. Sizler de bu modelleri yapıp en güzel ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.
Videoda yer alan iğne oyası modeli şık tasarımıyla özel günlerinizde ve günlük kullanıma uygun hale gelecektir. Farklı model arayan hanımlar için tasarlamış olduğumuz bu iğne oyası modeli yapabilirsiniz. Videoda yer alan iğne oyası modelinin yapımı oldukça kolaydır. Sizler de kolay yapılan bu iğne oyası modelini yaparak güzel ürünlere sahip olabilirsiniz. Kolay yapımının olmasının yanı sıra oldukça gösterişli olan iğne oyası modeli annelerinizin ve genç kızların günlük ve özel günlerinde onlara eşlik edecek. Sizler de bu modelleri yapıp kendi Instagram sayfalarınızı ekleyebilir ve eklediğiniz modelleri sahip olabilirsiniz. Hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz