Havlu ve Tülbent Kenarına Boncuklu Çiçekli İğne Oyası Modelleri

Havlu ve tülbent kenarına çok yakışan iğne oyası modellerini sizler için bir araya getirdik. En güzel tülbent kenarlarına en güzel iğne oyalarını yaparak çeyizlerinizi süsleyebilirsiniz. Yenihobi.com olarak  yapım aşamaları çok basit olan iğne oyalarını pratik şekilde yapabilirsiniz. Gelin birlikte harika iğne oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Örnekleri

Yeni iğne oyası modeli örnekleri arasında çok satan tülbent modelini sizlere sunuyoruz.

Kibar iğne oyası modelini görenler hayran kalıyor. @merveninignesi Instagram hesabından en güzel iğne oyası modellerini sipariş oluşturabilirsiniz.

Yeni gelinlerin tercih ettiği iğne oyası modelini detaylarını inceleyerek sizlerde yapabilirsiniz. Çıtı pıtı görünen iğne oyasını sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Motifli iğne oyası modeli ayrı olarak hazırlayıp daha sonra birleştirebilirsiniz.

Beyaz yazma kenarına yapılan iğne oyaları arasında çok tercih edilen modeli sizlere sunuyoruz.

Ağır iğne oyası modelini marifetli kadınların beğenisine sunuyoruz.

Çiçekli iğne oyası modelini boncuk detayları ile süsleyebilirsiniz.

İğne oyası modeli olarak lale model iğne oyalarını düz modellere tercih edebilirsiniz. Yapım aşamalarını sizler de kolay tercih ederek hızlıca bitirebilirsiniz.

Siyah yazma kenarına yapılan iğne oyalarını renkli tercih edebilirsiniz. Yapım aşaması ağır olan modelin oldukça zordur.

Boncuklu iğne oyası modelini sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tek renk renkli boncuklar ile süslenen modeli iğne oyalarınız arasına ekleyerek kullanabilirsiniz.

Ağır İğne Oyaları

Ağır ve Gösterişli İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Ayşenin İğne Oyaları (Youtube)

Sizler için tek renk iğne oyası modelini hazırladık. Yapım aşaması çok kolay çıtı pıtı modeli iğne oyalarınız arasına ekleyebilirsiniz. Kayalı iğne oyası modelini zürafaları küçük yaparak kullanmanızı öneriyoruz. Gelin birlikte harika iğne oyası modeline detaylı şekilde videodan inceleyelim. Yapacak olanlara kolay gelsin.