Havlu ve Tülbent Kenarına İğne Oyası Modelleri

Merhaba hanımlar bugün sizler için hazırlamış olduğum havlu ve tülbent kenarına yapılan harika tasarımıyla dikkat çeken iğne oyası modellerini sizlere sunuyoruz. Detayları ile süslenmiş olan iğne oyası modelleri son zamanlarda en çok tercih edilenleri nedendir. Sizler de el emeği göz nuru hazırlanan bu güzel iğne oyalarını yaparak harika modelleri sahip olabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan iğne oyası örnekleri değişik tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sizler de el emeği sergilemek için bu güzel iğne oyalarını yaparak harika modellere sahip olabilirsiniz. Çeyizlerinize renk katacak yine örneklendirebiliriz. Farklı renk tasarımıyla hazırlayabilirsiniz. Havlu ve tülbent kenarına işlemiş olan iğne oyası modelini dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayarak en yeni ve en şık modellere sahip olabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerini detaylı şekilde inceleyelim.

En Yeni İğne Oyası Modelleri

Havlu kenarına yapılmış olan iğne oyası modeli rengarenk tasarlanmıştır. Sizler de bu iğne oyasını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hamarat kadınların tercihi olan iğne oyası modeli en güzel ve en yeni modeller arasında yer almaktadır.

Çok kolay ilerleyin görselde yer almış olan bu güzel iğne oyası örneği sizler de pratik şekilde hazırlayabilirsiniz.

Ağır model seven kadınların tercihi olan iğne oyası modeli şık tasarımı ile en yeni ve en güzel modelleri arasında yer alıyor.

Sade model sevenlerin tercihi olan bu modeli sizler de dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayabilirsiniz.

Ağır İğne Oyası Modelleri