Havlular için Çok Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Son zamanlarda en çok tercih edilen tığ işi oya modellerini sizler için hazırladık. Hem gösterişi hem sade birçok tığ modelini bulabilirsiniz. Banyolarınıza çok yakışacak olan tığ oyasını seçerek yapabilirsiniz. Yenihobi.com olarak  çeyizlerinize en çok el emeği göz nuru havlu kenarına işlenen tığ işi oyaları yakışacaktır. Farklı model bulamıyorum diyen kadınlara da daha önce hiç görmediğiniz tığ modellerini ekledik. Yeni başlayan hanımları da unutmadık. Yapım aşaması çok kolay ilerleyen tığ işi oya modellerinin en güzel olanlarını seçtik. Gelin birlikte çiçekli ve boncuklu en yeni tığ oyalarına göz atalım.

Gösterişli ve Kolay Tığ İşi Oya Örnekleri

Beyaz havlu kenarına yapılan tığ modelinde yer alan çiçek detayları çok güzel görünmektedir. Kırmızı tercih edilmesi ile gelin bohçalarına çok yakışacak olan tığ modelini sizlerde yapabilirsiniz. En yeni modeller arasında yer alan havlu kenarına yapılan tığ modelinin yapımı çok kolay.

Farklı model arayanlara en yeni ve şık tığ modelini öneriyoruz. Tülbent kenarına yapılan başörtü olarak tercih edeceğiniz tığ işi oya modeli bütün kombinlerinize çok yakışacak.

Tek renk havlu kenarına yapılan en güzel tığ modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Kolay yapımı olan tığ oyasını yeni başlayanlarda hemen yapabilirsiniz.

Yeşil ve mavi renk uyumunun çok güzel yakalanmış olduğu tığ işi oya modeli güzel görüntüsü ile yeni gelinlerin beğenisini topluyor. El emeği göz nuru çeyizlerinize harika görünen çıtı pıtı tığ oyasını yapabilirsiniz.

Pırpır model tığ oyasını havlu kenarına kenarına uygulanmış olması çok güzel olmuş. Hem havlu hemde tülbent kenarına en yeni ve gösterişli tığ oyasını yapabilirsiniz.

Instagram’da en çok beğeni alan tığ işi oya modelini renkli detaylar ile süsleyebilirsiniz.

Daha önce hiçbir yerde görmediğiniz tığ modelini sizler de havlu kenarlarına işleyerek maddi kazanç elde etmek için satışa sunabilirsiniz.

Tek renk Havlu kenarlarına renkli havlu tercih ederek aynı renklerde tığ modellerini yapabilirsiniz.

Hem kolay hem de oldukça şık görünen tığ modellerini detaylar ile endi zevkinize göre ister tek renk isterse rengarenk tercih edebilirsiniz.

Son zamanların en çok tercih edilen tığ işi oya modelini sizler de yaparak satışa sunabilirsiniz. Detayları ile görenleri kendine hayran bırakan tığ modelini en güzel şekilde süsleyerek çeyizlerimize ekleyebilirsiniz çeyizlerin vazgeçilmezi olan tığ modellerini havlu kenarlarına işleyerek en güzel banyolara en güzel renkli el emeği oyaları yapmış olursunuz.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan tığ işi oya modelini tek renk havlu kenarına yapabilirsiniz.

İki renk tercih edilen tığ modeli renkleri muhteşem uyumu ile oldukça güzel görünüyor.

Çıtı pıtı görünen tığ modeli hemen yapılmaya başlarsa kısa sürede kolay şekilde bitirilebilir

Mor rengin yer aldığı tığ oyası yeşil ve tonsürton renklerle oldukça uyumlu görünüyor.

En yeni tığ işi oya modelini beyaz havlu kenarına yapabilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan tığ modelini en güzel şekilde sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Tek Renk Havlu Kenarına Tığ İşi Oyaları

Kalpli Havlu Kenarına Tığ İşi Oya Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Beyazilmek (Youtube)

Evet hanımlar bugün sizlere havlu kenarına yapacağınız tığ modelini sunuyoruz. Minik minik kalpler ile yapılan tığ modeli hem havlu hemde çok başka alanlarda kullanabilirsiniz. Sık iğne yaparak başlıyoruz. Daha sonra uzunca bir ilmek alıyoruz. Üç zincir çekiyoruz. Battığımız yerin hizasında kısadan ilmek örüyoruz. Yine araya 3 zincir çekiyoruz. İlk ilmeğin dibine batıyoruz. Sizlerde detaylı şekilde inceleyip yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, örgü modelleri, dantel modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.