Hayran Bırakan Tığ İşi Oya Modelleri

Hayran bırakan tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. En şık ve en şahane tığ işi oya modellerini siz hanımlar için seçtik. Hanımlar el işlerine kültürümüzde çok önem veriyorlar. Kültürde de el işleri büyük yer kapladığı için ilgimiz oldukça fazla. İlgimizin fazla olduğu el işlerinden biri de tığ işi oya modelleri olmaya devam ediyor. Biz de bunu göz önünde bulundurarak harika seçimler yaptık. Şimdi dilerseniz hayran bırakan tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sevilen ve Çok Muhteşem Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz şahane tığ işi oya modeli sizlerin de tercihi olabilir. Beyaz başörtüsü kenarına pembe ve yeşil rengini kullanarak bu harika tığ işi oya modelini elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra bu tığ işi oya modelini sadece başörtüsü kenarında değil, havlu kenarında da gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Mavi ve yeşil rengini kullanarak harika tığ işi oya modeli elde edebilirsiniz. Burada önemli olan husus başörtüsü ve tığ oyası arasındaki uyumu sağlamaktır. Üstelik görselde gördüğünüz modelin yapılışı da çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu tığ işi oya modellerini sizler de videolardan yardım alarak yapabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz harika tığ işi oya modeli çok seviliyor. Kırmızı ve beyaz rengini kullanarak bu tığ işi oya modelini elde edebilirsiniz. Kazanç elde etmek isteyen hanımlar bu modeli de tercih edebilir veya sipariş üzerine de çalışabilir. Fakat yaptığınız tığ oyalarını sosyal medya hesaplarına yüklemenizi öneririz. Bu şekilde daha fazla kişiye ulaşabilir ve tığ işi oya modeli siparişi alabilirsiniz.

Haydi hanımlar görselde gördüğünüz şahane tığ işi oya modelini yapmaya ne dersiniz?

Oldukça Muazzam Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.