Hayran Kalacağınız 23 Tığ İşi Bebek Yelek Modelleri

Bebeklerine en güzel modellerde şık yelekler örmek isteyen anne ve anne adaylarının hayranlıkla bakacağı, görünce örmek için sabırsızlanacağı birbirinden güzel hayran kalacağınız 23 tığ işi bebek yelek modelini incelemeye hazır mısınız? Tığ iş yeleklerin örgülerinin bu kadar kolay yapıldığına siz de inanamayacaksınız.

blank

Kenar oyalı bağcıklı mevsimlik bebek yeleği modeli.

blank

1 Günde bitirebileceğiniz figürlü şirin modeli denemelisiniz.

blank

4/5 Yaş için uygun yazlık yelek modelini çok beğeneceğinizi düşünüyoruz.

blank

0/1 Yaş için örülebilecek renkli düğmeli kolay ve göz alıcı model.

blank

Küçük incilerle bezenmiş incisiz hali de çok şık durabilecek zarif model.

blank

Tığ işi ve şiş işi karışık 6 farklı model.

blank

En çok kullanılan tığ işi yelek modeli.

blank

Her kıyafetin üzerine kullanabileceğiniz şıklığı ile göz dolduran tığ işi yelek modeli.

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın. Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.
Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.
Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.