Hayran Kalacağınız 35 Şahane Tığ İşi Oya Modelleri

Tam da siz hanımlara yakışacak tığ işi oya modelleri ile karşınızdayız. En çok tercih edilen ve en çok gündemde olan bu tığ işi oya modellerini siz de çok tercih edeceksiniz. Kesinlikle kültürümüzden de dolayı yazmalar vazgeçilmezimiz. Ama bu yazmaları sade bir şekilde kullanamıyoruz. Yazma kenarına bir iğne oyası veya tığ işi oya mutlaka arıyoruz ve farklı farklı tığ işi oya örneklerinin arayışı içindeyiz. Sizler için birbirinden farklı bu tığ işi oya modellerini derledik. Haydi hanımlar bu modellere bir göz atalım ne dersiniz?

Birbirinden Farklı 35 Tığ İşi Oya Modeli

blank

İşte en güzel diye nitelendirebileceğimiz bir tığ işi oya modeli ile başlıyoruz. En çok tercih edilen renkteki yazmalardan birini görselde de görüyoruz. Görselde de göreceğimiz üzere bu renk ile tığ işi oya modeli arasındaki renkler de ne kadar uyum içerisinde değil mi? Hanımlar size bir ipucu eğer tığ işi oya modelinde yazma renginde bir iplik kullanacaksınız ve sadece bu rengi kullanmayacaksanız ona en uygun renk beyaz ve yeşildir. Çünkü genelde yazma kenarı oya modelleri çiçekli olduğundan alt yapısının yeşil olması onu daha da doğal ve zarif gösterecektir.

blank

Tatlı bir yazma rengi ve ona ayrı bir tatlılık katan yazma kenarı oya modeli… Bu tığ işi oya örneği gerçekten de çok zarif duruyor. Dilediğiniz renkler ile kendinizce de yorumlayabilirsiniz.

blank

Yeşil renk yazmalarda en çok kullanılan renk sarı ve mor hanımlar. Bu size bir ipucu olsun aynı yeşilde sarı rengine de yeşil ve mor yakışacak. Mor rengine de yeşil ve sarı yakışacak. Kombinasyon bu şekilde ve siz de böyle kombine edebilirsiniz.

Hayır Diyemeyeceğiniz Tığ İşi Oya Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.