Hayran Kalacağınız 36 Farklı Lif Örgü Modelleri

Hayran kalacağınız farklı lif örgü modelleri ile sizlerin karşısındayız. Bu örgü modelleri oldukça şık ve oldukça da güzel. En çok tercih ettiğimiz ama aynı zamanda en çok ihtiyacımız olan örgü modellerinden biri. Hal böyle olunca çeşit çeşit örgüler tercihimiz oluyor. O halde şimdiden bu dört dörtlük lif örgü modellerini yapmaya başlamalıyız. Sizin de çok seveceğinizi düşündüğüm lif örgü modellerini gelin hep birlikte inceleyelim, ne dersiniz?

2020 Yılı İçin Dört Dörtlük Lif Örgü Modelleri

Yepyeni lif örgü modeli ile sizlerin karşısındayız. Siz de bu lif örgü modellerine bayılacaksınız ve özellikle siz de bu modellerden yapmak isteyeceksiniz. Kullanılan renk ve modelin ahengini görüyorsunuz. Elbette siz dilediğiniz renkte tercih edebilirsiniz. Biliyorsunuz örgüler şiş ile ve tığ ile yapılabiliyor. Tığ ile yapılması lif örgü modeli için daha makul. Üstelik bu lif örgü modellerinin yapılışı da oldukça basit ki. Hemen hemen her bayanın yapabileceği bu lif örgü modellerini sizin de yapabileceğinize eminim.

İşte bir harika lif örgü modeli daha. Sizin de çok seveceğiniz bu lif örgü modeli hem şık hem de hemen hemen her bayanın tercihi olacak nitelikte. Genellikle bayanlar liflerde beyaz rengi tercih etmiyorlar ama yanlış düşünüyorlar bence. Artık her alanda beyaz rengi oldukça kullanılıyor. Sizin de çok seveceğiniz bu örgü modelleri çeyizinizin de vazgeçilmez parçası olacak. Haydi hanımlar o halde örgü vakti.

Beyaz ama oldukça da ferah bu lif örgü modeli gerçekten de çok güzel üstelik yapılışı da hiç öyle düşündüğünüz gibi zor değil. Siz de bu modeli sevdiyseniz hemen yapın. Eğer yapılışı hakkında bir fikriniz yoksa YouTube’dan videolu bir şekilde anlatımlı olarak da bu lif örgünün yapılışı hakkında bilgi alabilirsiniz.  2019 yılında bu lif örgü modeli çok sevildi. 2020 yılında da sevileceğe benziyor. Haydi hanımlar örgü vakti.

Banyolarınızın Vazgeçilmezi Olacak Lif Örgü Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.