Tığ İşi Oya Modelleri

Hayran Kalacağınız 37 Farklı Tığ İşi Oya Modelleri

Hayran kalacağınız tığ işi oya modelleri ile sizlerin karşınızdayız. Rengarenk özel tasarımlarıyla bu oya modelleri sizi şaşırtacak güzellikte. Biz hanımların en güzel uğraşı olan el işi türleri oldukça vaktimizi alıyor olabilir ama buna değiyor. Şimdi karşınıza ise çok tercih edilen bir el işi türü ile geldik. Tığ oyaları yazmalarımızın en çok tercih edilen el işlerinden biri oluyor genelde. Hem oluşturduğu görüntüsü bakımıyla hem de yapılışının kolaylığı bakımından tığ oyası tercihimiz oluyor. Biz de sizler için birbirinden yeni 2019’a damgasını vurmuş tığ işi oya modellerini derledik. Dilerseniz hep birlikte bu modellere bir göz atalım. Ne dersiniz?

Birbirinden Güzel Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ oyası çeşidi hem güzel hem de zarif. Bu tığ oyasını beğenmekle kalmayacak hemen herhangi bir yazma kenarına uygulayacaksınız. Artık biliyorsunuz ki havlu kenarlarında da sadece dantel değil oyalar da kullanılıyor. Tığ oyası bunlardan biri. Eğer modeli beğendiyseniz havlu renginize göre bu tığ oyası rengini ayarlayıp kullanabilirsiniz.

Tığ İşi Oyalar

Rengiyle aşırı tatlı modeli ile aşırı yeni tığ oyası ile karşınızdayız. Hanımlar bu modellere YouTube’da videolu şekilde de ulaşabilirsiniz. Anlatımlı videolar daha çok işinize yarayacaktır. Ne dersiniz?

Tığ İşi

Görsel de gördüğünüz tığ işi oya modeli en basit tığ oyalarından biri. Bu modeli kolaylıkla yapabileceksiniz ve ayrıca çok seveceksiniz. Yazmanızın modeline ve rengine göre tercih edebilirsiniz.

Tığ oyaları

Modeli ve görüntüsü ile oldukça şık olan bu tığ oyası modeli yeni gelinlerin tercihi olmaya devam ediyor. Bu renk yazma ve bu renk tığ işi oya modellerini muhakkak tercih etmelisiniz. Sizin de beğeneceğiniz bu oya modellerine internetten de ulaşabilirsiniz. Ama kesinlikle çeyizlerin vazgeçilmez parçası olmalı bu model. Sizce de öyle değil mi?

En Çok Tercih Edilen Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ oyası Tığ İşi oya örnekleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.