Hayran Kalacağınız 37 Yeni Bebek Örgü Modelleri

Hayran kalacağınız yeni bebek örgü modelleri ile sizlerin karşısındayız. Sizin de çok hoşunuza gidecek modelleri sizler için seçtik. Bebeklerimizi bu kış aylarda daha çok korumamız gerekiyor. Çünkü oldukça hassaslar. Biz de bunu göz önünde bulundurarak birbirinden güzel örgüler seçtik sizler için. Siz de çok seveceksiniz. Örgü denilince aklımıza ilk gelen şeylerden biri sıcak tutması elbette. Bebekleriniz bu örgüler ile sımsıcak olacak. Dilerseniz hep birlikte bu hayal gibi yeni bebek örgü modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Harika ve Muhteşem Yeni Bebek Örgü Modelleri

Atkı ve bere örgü modelleri bebeklerimiz için vazgeçilmezimiz oluyor. Hem sıcak tutuyor hem de oldukça tatlı duruyor. Bebeklerin çoğunluğu örgü sevmiyor. Onlara örgüyü sevdirebilmek adına örgüleri şirin kılacak detaylar ekleyebiliriz. Görselde gördüğünüz gibi ponpon detayı olur, çiçek detayı olur, araba detayı olur ya da neyi seviyorlarsa. Bu güzel bir yöntem. Yapılışı da oldukça basit. Yapılışı hakkında bilginiz yok ise de artık her şeye ulaşmak mümkün. YouTube’dan videolu bir şekilde anlatımlı olarak bu örgü modellerine ulaşabilirsiniz.

Tatlı mı tatlı yelek örgü modeli bizim çok hoşumuza gitti. Sizin de elbette hoşunuza gidecektir. Görselde gördüğünüz gibi araba detayı ya da bebeğinizin sevdiği detaylar da ekleyebilirsiniz. 2019 yılında bu yelek örgü modeli çok tercih edildi. Hazır 2020 yılına girecek iken havalar da daha çok soğuyacak iken bu örgü modeli kaçmaz hanımlar. O zaman Ocak ayı gelmeden bu örgü modelini yapma zamanı. Haydi hanımlar örgü vakti.

Görselde gördüğünüz hırka örgü modeli çok şık. Kız çocuklarınız bu örgü modeli ile daha da tatlı olacaktır. Örgü modelleri hem tığ hem şiş ile yapılıyor ama siz dilediğiniz ile yapabilirsiniz. Elbette tığ ile ya da şiş ile yapılan örgüler biraz birbirinden farklı olacaktır. Bunu da göz önünde bulundurmakta fayda var.

Çok Sevilen Yeni Bebek Örgü Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.