Hayran Kalacağınız 39 Havlu Kenarı Dantel Modelleri

Havlu Kenarı Dantel Modelleri

Hayran kalacağınız havlu kenarı dantel modelleri ile sizlerleyiz. Havlu kenarlarının vazgeçilmezi ile karşınızdayız. Danteller havlu kenarlarımızı şık gösteren tek unsur. Bunu biliyoruz elbette tüm hanımlar olarak. Dantel denilince de akla ilk gelenler arasında havlu kenarları. Ve biz de sizler için güzel mi güzel dantel modelleri derledik. Haydi hanımlar dilerseniz bu dantel modellerini bir inceleyelim. Ne dersiniz?

Havlu Kenarlarınızı Renklendirecek Dantel Modelleri

Havlu Kenarı Dantel Modelleri

Güzel mi güzel renkli havlu kenarı dantel modeli ile başlamak istiyorum. Beyaz dantel sevenler kadar renkli dantel sevenler de bir hayli fazla biliyorsunuz ki. Bu renkli danteller hem çok modern hem de çokça şık. Dilerseniz aynı modeli hem havlu kenarlarında hem vitrinlerinizde hem de masa örtülerinizde kullanabilirsiniz.

Havlu Kenarı Dantel Örnekleri

Beyaz ve pembe uyumu diye de bir gerçek var bu beyaz pembe dantel modeli sizin de hoşunuza gidecek nitelikte. Çünkü biz aşırı beğendik.

Dantel

Tamamen sarı bir dantel modeli daha önce gördünüz ya da denediniz mi? Denemediyseniz bu dantel modeli tam da size göre. Sizin de hayran kalacağınız bu dantel modeli en trendler arasında yer alıyor. Özellikle sarı ve beyaz havlularınızın kenarına çok yakışacak. Denemeye değer hanımlar.

Danteller

Ne kadar da zarif gül detaylı bir dantel modeli değil mi? Hanımlar gerçekten bu dantel modelleri kaçmaz. Sizin de çok seveceğinize adımız kadar eminiz. Ne dersiniz bu güllü dantel modelini denemek ister misiniz?

Dantel Örnekleri

Harika mı harika bir dantel modeli ile daha sizlerleyiz. Havlu kenarına olduğu gibi çarşaflarınıza ve pikelerinize de bu dantel modeli uygun olacaktır.

blank

Artık halka detaylı dantel modelleri de bayağı moda hanımlar. Halka detay daha zarif ve farklı bir görüntü katıyor. Elbette bu yadsınamaz bir gerçek. Dilediğiniz renkte bu halka detaylı siz de havlu kenarlarınızı şıklaştırmak için uygulayabilirsiniz. Ne dersiniz?

En Güzel ve En Şık Havlu Kenarı Dantel Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank