Hayran Kalacağınız 40 Bebek Yelek Hırka Örgü Modeli

Bebek Yelek Hırka Örgü Modelleri

Hayran kalacağınız bebek yelek hırka örgü modelleri ile karşınızdayız. Kış aylarında en çok başvurduğumuz el işi türlerinden biri olan bu örgüler çocuklarımız için de vazgeçilmez olmaya devam ediyor. Özellikle annelerin çocukları için ördüğü babaanne veya anneannelerin ise torunları için ördüğü bu modeller sizin de gözdeniz olacak. Örgü hem sıcak tutması bakımından hem de görünüşünün güzelliği açısından en çok tercih edilenler arasında. Biz de sizler için birbirinden güzel 40 örgü modeli derledik. Dilerseniz hep birlikte bu modellere bir göz atalım, ne dersiniz?

En Favori Bebek Yelek Hırka Örgü Modelleri

Bebek Yelek Örgü Modeli

Görselde gördüğünüz örgü örneğini çok seveceğinizden eminiz. Hem kullanılan renk hem de kullanılan model oldukça güzel. Sizin de seveceğiniz bu modeli anneler her zaman tercih ediyor. özellikle yakasındaki kürk detayı da çok hoş. Dilerseniz YouTube’dan anlatımlı şekilde bu bebek yelek hırka modellerinin yapılışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bebek Hırka Örgü Modeli

Hanımlar bu örgü modellerinin yapılışları oldukça basit. Dileyen şiş ile dileyen tığ ile bu örgü modelelrini yapıyor ama biz bebek yelek hırka modellerinin şiş ile yapılması taraftarıyız. İnternetten de açıklamalı bir şekilde bu örgü modellerinin yapılışlarına ulaşabilirsiniz. Haydi hanımlar o zaman örgü vakti.

Yelek Örgü Modeli

2019’un en gözde bebek yelek modeli diyebilirim. Bu modelin rengini ve ebatını değiştirerek bayan yelek örgü modeli de elde edebilirsiniz.

Örgü Yelek

Kar beyaz bu yelek örgü takımı gerçekten muhteşem. Siz de beğendiyseniz hem çocuğunuza hem de kendinize örebilirsiniz. Kadın yelek örgü modeline uyabilecek bir parça çünkü. Görselde gördüğünüz gibi aynı modeli patiğe de uyarlayıp takım halinde de kullanabilirsiniz. Biliyorsunuz ki bebek örgüler genellikle takım şeklinde tercih ediliyor. Bu örgü modeli kaçmaz.

En Efsane Bebek Yelek Hırka Örgü Modeli

Örgü Hırka Örgü blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.