Hayran Kalacağınız Boncuklu İğne Oyası Modelleri

İğne oyası modelleri en çok tercih edilen el işi türleri arasında yer alıyor. Sizlerin de tercihi oluyordur muhakkak. Çok zarif ve şık görüntüsü olan bu iğne oyalarını daha da şık hale getirmek sizin elinizde. Bu da boncukları kullanarak oluyor. Boncuk kullanarak çok harika iğne oyası modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Biz sizler için en güzel modelleri seçmeye çalıştık. Şimdi dilerseniz hayran kalacağınız boncuklu iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Tercih Edilen Boncuklu İğne Oyası Modelleri

blank

Tek renk başörtüsüne tek renk iğne oyası tercih edebilirsiniz. Bunu daha da farklılaştırmak ve iğne oyası modelini ön plana çıkarmak için boncukları tercih edebilirsiniz. Boncuk kullanmak oyayı daha şık hale getirecektir. Üstelik boncuklu iğne oyası modellerinin yapılışı çok kolay. Sizler de gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz bu modelleri.

blank

Siyah başörtüsü kenarına hangi iğne oyası modelini yapacağımıza karar veremiyoruz bazen. İşte o zamanlar yardımımız boncuklu iğne oyası modelleri koşuyor. Boncuklu iğne oyası modelleri siyah renkli başörtüsüne çok yakışıyor. Yapılışı hakkında bilgiler İnternet veya YouTube’dan alabilirsiniz. Buralarda anlatımlı videolar izlemek sizin işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

blank

Tomurcuk şeklindeki bu iğne oyası modelleri çok sipariş alıyor. Sizler de bu modeli yaparak sipariş alabilir ve para kazanabilirsiniz. Hem de yalnızca başörtüsü kenarına değil havlu kenarına da bu iğne oyası modelini yapabilirsiniz.

blank

Kiraz şeklindeki iğne oyası modeli sizin de çok hoşunuza gidecektir. Bu oyalar herkes tarafından merak edilecek ve sorulacak. Şimdiden buna hazır olun. Dilerseniz hobi olarak bu iğne oyası modellerini yaparak zamanınızı güzel değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz de bu iğne oyası modellerini yaparak kazanç elde edebilirsiniz. Haydi hanımlar iğne oyasının örneğini çıkaralım ve en güzel boncuklu iğne oyası modelinden bizim de olsun.

Çok Sevilen Boncuklu İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.