Hayran Kalacağınız Farklı İğne Oyası Modelleri

Hayran kalacağınız 38 farklı iğne oyası modeli ile sizlerin karşısındayız. El işi türlerinden hepsi bizim için önem arz ediyor ama bu el işi türü hepimizin de tercih ettiği bir tür. Biliyorsunuz ki iğne oyaları zarif ve naif olması bakımından ilk tercih ettiğimiz oya türü oluyor. Gün geçmiyor ki yeni yeni modeller çıkmasın. Bu modelleri yakından takip etmek oldukça da zor. Biz de sizler için en yeni ve en farklı iğne oyası modellerini seçtik, derledik. Dilerseniz hep birlikte bu iğne oyası modellerine bir göz atalım, ne dersiniz?

En Çok Sipariş Alan 38 Farklı İğne Oyası Modeli

Görselde gördüğünüz sıralı iğne oyası modeli hem çok şık hem de çok güzel. Beyaz başörtü kenarına yakışabilecek rengarenk bir oya çeşidi. Üstelik hemen hemen her hanım bu iğne oyasını yapabilir. Yapılışı da bir o kadar basit. Fakat bu iğne oyasının yapılışı hakkında bilgisi olmayan hanımlar da YouTube’dan videolu bir şekilde anlatımlı olarak bu modelin yapılışı hakkında bilgi alabilirler. Bu sizin işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Görselde gördüğünüz tatlı mı tatlı ikiz iğne oyası modeline açıkçası ben bayıldım. Sizin de seveceğinizi düşündüğüm bu iğne oyası modeli sadece başörtü kenarına değil havlu kenarına da çok yakışacak. Nasıl olur demeyin. Artık havlu kenarlarında yalnızca dantel kullanılmalı algısı yok. Hem tığ oyası hem de iğne oyası havlu kenarlarına oldukça yakışıyor. Deneyin ve görün hanımlar. Sizin de elbette çok hoşunuza gidecektir bu modeli havlu kenarlarında görmek. Çünkü çok zarif duruyor ve siz de çok beğeneceksiniz.

Tam çeyizlik gelin bohçası iğne oyası modeli. Siz de bu iğne oyası modelini çok sevdiniz bence. Rengarenk sıralı bir biçimde oluşturulan bu iğne oyası modelini siz dilediğiniz renkte başörtünüze uygun bir şekilde tercih edebilirsiniz. Bu en yeni iğne oyası modelleri arasında olan bir model ve kesinlikle görenin hayran kalacağı ve merak edeceği bir tür. O halde siz de tercih etmelisiniz bence hanımlar.

En Çok Beğenilen Farklı İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.