Hayran Kalacağınız Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

İğne oyası modelleri çok sevilerek yapılıyor. Özellikle biz hanımların yaz kış seçimleri bu yönde oluyor. Bazen zahmetli bir hal alabiliyor bu durum. Bundan dolayı daha kolay ama şık görünen iğne oyası modellerini tercih ediyoruz. Biz sizler için harika modelleri seçmeye çalışıyoruz. Hem de bu harika modellerin yapılışı çok kolay. Ayrıca iğne oyası sadece başörtüsü kenarında değil, havlu kenarında da tercih ediliyor. Nasıl olur demeyin. Çok hoş oluyor ve çok yakışıyor. Şimdi dilerseniz hayran kalacağınız havlu kenarı iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Işıl Işıl Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

blank

Görselde gördüğünüz havlu kenarı iğne oyası modeli çok tercih ediliyor. Sizler de bu oya modelini havlu kenarında tercih edebilirsiniz. Tercih ederken havlu ve iğne oyası arasındaki renk uyumuna dikkat edin lütfen. Uyumsuz renkler havlu kenarını hoş göstermeyecektir. Emeğiniz boşa gitsin istemeyiz.  Bundan dolayı iğne oyasında renk uyumuna dikkat etmenizi öneririz.

blank

Yeşil, beyaz ve sarı renginin iğne oyasında duran harika uyumuyla sizlerleyiz. Sizler de bu modeli tercih ederek boş zamanlarınızı güzel bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Hem de bu iğne oyasının yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu oya modelini sizler de yapabilirsiniz. Kolaylıkla yapabileceğiniz bu iğne oyası modelini yaparak kazanç da elde edebilirsiniz.

blank

Harika bir havlu kenarı iğne oyası modeliyle sizlerleyiz. Bu iğne oyası modeli çok severek kullanılıyor. Özellikle beyaz havlu kenarına tercih ederek hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.

blank

Birçok modelin bir arada olduğu iğne oyalarıyla sizlerleyiz. Dilediğiniz oya modelini havlu kenarında tercih edebilirsiniz. Bu güzel ve şık iğne oyalarını çeyiz bohçalarında da bulundurabilirsiniz. Haydi hanımlar o halde iğne oyası vakti.

Çok Tercih Edilen Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.