Hayran Kalacağınız Tabanlı Makosen Patik Örgü Modeli ve Anlatımı

Çok şık şahane hazır satılan ev babetlerinden farkı olmayan güzellikteki patik modelini öğrenmeye hazır mısınız?

Model için gereken malzemeleri nasıl yapıldığını patiğin yapılışına dair tüm ayrıntıları aşağıda yayınladığımız güzel anlatımlı videodan izleyebilirsiniz.

Patiğin yapılışı için patik ipi 7 numara tığ hazır satılan keçe tabanlık ve aksesuar almanız yeterli olacaktır. Modeldekinden farklı aksesuarlar kullanarak patiğinizi süsleyebilirsiniz. Tabanlıkları kullandığınız ayakkabı numarasına göre almalısınız.

Yalancı sık iğne örerek yapacağınız patiğin, tabanın topuk kısmından başlayarak ilk 7 deliği üç tane batarak yapıyorsunuz. Kullanacağınız taban numarasına göre üst sıralarda sayılarda değişik oluyor.

Emelce örgüler’e çok değişik patik modelini bizlere sunduğu için teşekkür ederiz. Siz de youtube kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.